Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Letošní tábor byl prostě nejlepší!

  vydáno  •  Prázdniny
  Před několika týdny jsem se vrátila z toho nejlepšího tábora. Spali jsme ve stanech s podsadou pro dvě osoby. Já bydlela ve stanu s jednou super holkou - jmenuje se Míša. Byly tam tři táboráky za celý pobyt a taky ti nejlepší vedoucí!

  Komár luční, © Axana-sk.sk

  Moc se mi tam líbily etapové hry, při kterých jsme vždy vyhráli. Děti byly rozděleny do čtyř skupin, ve kterých se soutěžilo. Tento tábor byl na čtrnáct dní, ale na konci se zdálo, jako by trval jen jeden jediný den.

  Jídlo tam bylo super a moc dobré. Jediné, co mě tam štvalo, byli komáři, kteří se snad schválně probouzeli o deset minut dřív než my, aby nás stihli poštípat.

  Nejhorší bylo, že na komáry nefungoval ani repelent, ani voňka proti komárům. Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak se otřásám, jelikož mi to bzučení lezlo krkem.

  Pokud na tento tábor jedete podruhé, nebo ještě víckrát, tak to máte o 200 korun levnější. Nemohu si na něj stěžovat, jelikož byl super. Tento tábor bych doporučila každému, protože je moc senzační. Jmenuje se Letní tábor Dobrá Voda u Jindřichova Hradce.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 31. srpna 2009 v 11:32.
  2piskoty v něm napsala:

  Reakce na bokuka:

  Pokud jsi tam vypisoval každou vteřinku, moc by mě to nebavilo. Řekla bych, že je lepší celkový dojem, než co kdo kdy řekl a popis jednotlivých dnů.

  Příspěvek z 26. srpna 2009 ve 14:13.
  bokuka v něm napsal:

  Tábor

  Já jsem do Alíkovin také psala o táboře,ale neukázalo se to tam,přitom jsem to měla 1000000000000. lepší,zajímavější,a vypisoval JSEM TAM KAŽDOU VTEŘINKU,JE TO TÁBOR ALEA!Koukněte se na:111www.letnitabor.cz111!

  Příspěvek z 25. srpna 2009 v 10:59.
  safarice1 v něm napsal:

  LETOŠNÍ TABORU SUPER

  letošní taBOE ASE FAKT POVED NEJVIC SEM SI HO UZILA HLAVNE JEDNA DOBRA ZMENA BYLA ZDRAVOTNICE NEJKY TABOR BUD VZPONÍNAT