Alíkovina

Líbí se mi Jonas Brothers. Spolužáci mě odepsali

vydáno  •  Hudba
Na začátku minulého školního roku jsme ve škole dostali úkol - na hudebku jsme měli připravit referát o svém oblíbeném interpretovi. Byla jsem docela ráda, protože to byl dobrý způsob, jak získat jedničku prakticky "zadarmo" a navíc zjistit něco o hudebním vkusu svých spolužáků.

Jonas Brothers, © www.jonasbrothers.com

Jenže když jsem o pár týdnů později donesla svůj referát o Jonas Brothers, ve třídě se objevily první náznaky úšklebků.

A další den to začalo. Jedna kamarádka ke mně přišla a řekla: "Víš, že Jonas Brothers jsou kret*** a jesti je posloucháš, tak se řadíš mezi malé děti?" Trochu mě to naštvalo, ale pokračovala. Jednou za pár dní ke mně vždycky přišla a utrousila podobný výrok.

Časem tím nakazila i ostatní a tak se ve třídě občas objevil nápis na tabuli ve stylu "Jonas Brothers jsou buzer****!" nebo někdo na nástěnku připíchnul plakát Jonas Brothers a fixou na něj nakreslil různé sprosté a posměšné kresbičky.

Pak jsem byla dva dny doma, protože mi nebylo dobře. Když jsem přišla zpátky do školy, všechno bylo najednou jako dřív. Pomalované plakáty zmizely a nikdo už Jonas Brothers nepomlouval. Pak ke mně přišla ta, která to všechno začala: "Chci se ti omluvit, že jsem si utahovala z tebe a tvé oblíbené kapely. Mimochodem, včera jsem je slyšela a jsou dobří. Nedivím se, že je posloucháš."

No a o týden později mi přiznala, co se dělo, když jsem ve škole nebyla. Spolužačka Ivča prý o přestávce vylezla na židli a řekla třídě, že je to banda ignorantů a že nemají důvod si ze mě dělat srandu, protože co poslouchám je moje věc. Okamžitě jsem šla Ivče poděkovat a od té doby je z nás nerozlučná dvojka.

Radím vám: nebojte se říct svůj názor. I když se stane, že se vás kvůli vašemu vkusu ostatní začnou stranit, tak nezoufejte. Jsem si jistá, že i u vás se nějaká Ivča najde.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (109)

Příspěvek z 13. července 2011 v 19:55.
dydlyna v něm napsala:

Klara

Ahoj ja nejvíc z Jonas Brothers miluju Nicka.Ale ve skole je to pro všechny BLBOST ale není.já jsem pro všechny nechci byt sprosta tak to napisu napisu takhle Bů a taky pip ale to je pro mě blbi a je to jen kvůli jedny holce...27

Příspěvek z 13. července 2011 v 10:02.
čertovka v něm napsal:

Juhuhuuuuuuu

Já Jonas Brothers milujuuuu. Je to moje nejoblibenejsi  kapela:) 2516

Příspěvek z 18. května 2011 v 19:07.
embr v něm napsala:

Náhodou

Náhodou jsou dobrý