Alíkovina

LifeInLine Tour je tu pro vás.

vydáno  •  Volný čas venku
V posledních letech je čím dál tím populárnější bruslení na in-line bruslích. Tedy těch, které nepotřebují led a mají kolečka. Určitě i ty nějaké doma najdeš. A pokud žádné nemáš a přesto tě tyhle jezdící boty lákají, pak nabízím jedinečnou šanci: soutěž o dětské brusle K2.

Závody na kolečkových bruslích - Life in line., © archiv Life in line

Další možností je poprosit rodiče, aby nějaké pro tebe i pro sebe koupili nebo půjčili. Věř, že o zábavu bude postaráno vrchovatě. Pro první krůčky na in-linech doporučujeme navštívit některou z in-line škol. Informace o nich najdeš na internetu.

Ať už jsi začátečník a nebo pokročilý jezdec, každopádně je důležité mít při bruslení na hlavě helmu (třeba i cyklistickou). Asfalt je všude stejně tvrdý, není třeba to zkoušet na vlastní kůži. Když si k tomu vezmeš ještě chrániče na kolena, lokty a zápěstí, tak se budeš cítit mnohem bezpečněji.

Pro ty z vás, kteří sami, nebo i s rodiči a kamarády chtějí okusit atmosféru opravdických závodů a nebo se jen parádně projet, je připravena ideální příležitost. Počtvrté se koná NESTLÉ LifeInLine Tour, seriál in-line festivalů po českých a slovenských městech.

Kam pro informace?

Stačí juknout na www.lifeinline.cz a dozvíš se vše potřebné. Kromě bruslení je přichystána i hudba a hromada zábavy. Pro vítěze jednotlivých závodů jsou připravené prima ceny. Nejbližší akce je 1. června v Ostravě.

LifeInLine Tour

  • 22. 6. Praha
  • 29. 6. Otrokovice
  • 7. 9. Brno
  • 14. 9. Plzeň
  • 21. 9. Opava
  • 28. 9. Pardubice

Na každém z těchto závodů si můžeš vybrat odpovídající trať:

1 km Dětský závod pro děti do 7 let a  8 - 9 let
Závod pro úplné benjamínky, ale i závoďáky. Pomoc rodičů přijde určitě vhod, s nejmenšími mohou běžet nebo jít po trati jako doprovod. Povinná je přilba, doporučeny jsou i chrániče.

3 km Dětský závod pro děti 10 - 11 let a 12 - 13 let
Klasický závod. Časy závodníků budou měřeny čipy, tři nejlepší hoši a tři dívky obdrží věcné ceny. Povinná je přilba, doporučeny jsou i chrániče. Rodiče nemají přístup do prostoru startu.

5 km Dětský závod pro děti 14 - 15 let
Klasický závod, časy závodníků budou měřeny čipy, tři nejlepší hoši a tři dívky obdrží věcné ceny. Povinná je přilba, doporučeny jsou i chrániče. Rodiče nemají přístup do prostoru startu.

Štafeta (muž/chlapec + žena/dívka + dítě do 11 let)
Tým pro štafetu tvoří tři závodníci – jako první musí startovat v každém týmu muž /chlapec, poté žena / dívka a finišmanem je dítě do 11 let bez rozdílu pohlaví.

Další zajímavé články:

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 21. června 2008 v 19:18.
Katka600 v něm napsal:

Katka600

ahoj já ráda bruslím a vy mě to hrozně baví protože si aspon procvičim celé tělo1111116262521224

Příspěvek z 21. června 2008 v 8:13.
Niky10 v něm napsal:

Kolečkáče

Kdy budou zveřejněny výsledky soutěže o kolečkové brusle ????25