Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Magická zkratka HSM

  vydáno  •  Škola a poznání · Volný čas doma · Kultura · Filmy
  Mnoha čtenářům Alíka stačí napsat zkratku HSM a hned vědí, co to znamená. Řada z vás má dokonce tuhle trojici písmen ve své přezdívce. Těm, kteří netuší, co se za písmeny HSM skrývá, prozradíme, že je to zkratka oblíbeného amerického muzikálu High School Musical (v češtině je známý jako Muzikál ze střední).

  © archiv

  HSM je moooc populární film. Je to muzikál. To znamená, že se tam moc a moc zpívá. Mě se ten film moc líbil a doporučuji ho všem! Byla jsem na každém díle v kině a vždycky to byl supr zážitek. Třeba když ve 2.díle v kině všichni zvedli ruce a začali zpívat song Everyday!

  V 1. díle se Sharpey Evans (Ashley Tisdale) chce pomstít Troyovi Boltonovi (Zachary David Alexander Efron) a Gabrielle Montez (Vanessa Anne Hudgens), ale nepovede se jí to.

  Ve 2. díle hledá Troy a její skupina Wildcats (Tygři) brigádu. Ale ukáže se, že ji našli v Sharpeyně a Rayenově (Lucas Grabeel) domě, tedy u svých rivalů! Nakonec se všichni Tygři začínají hádat a rozeštvou tím Gabriellu a Troe.

  Ve 3. díle jsou Tygři spolu a i Troy s Gabriellou! Hledají vysokou školu a to se jim povede. Troy chce jít s Gabriellou na maturitní ples, ale když se chce zeptat a jde k ní domů, uvidí ji a její mamku jak odjíždějí do hodně vzdáleného Strandfordu.

  Disney Sing It High School Musical 3: Senior year Disney Sing It High School Musical 3: Senior year

  Anglická verze DVD s českým manuálem. Karaoke hra, protkaná 20-ti videoklipy a písničkami ze všech tří dílů mega úspěšného muzikálu současnosti - High School Musical! Všechny písničky jsou v angličtině. Tak, jak je velmi dobře znáte. Součástí balení PC verze hry je i USB mikrofon značky Logitech!

  Disney High School Musical 3: Senior year DANCE!

  Disney High School Musical 3: Senior year DANCE!Tato hra nabízí fanouškům možnost prozkoumat a zažít zábavu, sílu a příliv energie, která se skrývá v hudbě a písních ze všech tří filmů “High School Musical”. Hráči mohou tančit na oblíbené songy ve známém prostředí z filmu a po boku svých oblíbených představitelů – herců.

  Hráči si mohou v průběhu hry zpřístupnit nové songy, postavy, oblečení a doplňky. Zatančete si na oblíbené písně ze všech tří filmů “High School Musical”; hrajte za jednu z oblíbených postav – Troye, Gabrielle, Sharpay, Ryana, Chada a Taylor, nebo si vytvořte vlastní jedinečnou postavu. Můžete si zapojit do tanečního souboje a užít si spoustu zábavy a legrace v multiplayer módu.

  NástěnkA O HSM na Alíkovi

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (111)

  Příspěvek z 1. srpna 2009 v 19:27.
  domino7 v něm napsal:

  agnes

  všechny 3 dili sem videla ale 3 byl nej
  441010

  Příspěvek z 1. srpna 2009 v 19:26.
  domino7 v něm napsal:

  agnes

  ja hsm upa laskuju miluju  hlavne zaca a vanessu  4

  Lucienka-EN v něm napsal:

  HSM

  Byla jsem na 3 v kině bylo to úžasný.1010104