Alíkovina

Majáles ve Znojmě 2017

vydáno

4. května 2017 se v mém rodném městě uskutečnil Majáles neboli slavnost studentů středních škol.

4. května 2017 se v mém rodném městě uskutečnil Majáles neboli slavnost studentů středních škol.

Průvod začínal od lázní a končil na Horním náměstí. Pokud jde o denní dobu, kdy Majáles začal, tak v 11:40 studenti naší školy vyšli ze školy a v 12:00 byl sraz u lázní, kde zároveň v tuto dobu začal.

Pokud jde o program této akce školy, tak v místě jeho konání vystoupil rapper a pokud měl někdo hlad či žízeň, tak se mohl občerstvit u stánků s občerstvením.

Co se týče naší školy, tak naším králem byl Zdeněk a jeho královnou byla Sabina. Bohužel ani jeden z nich nevyhrál, ba se neumístili na jednom z prvních třech míst. Majálesu se zúčastnily všechny střední školy kromě Horní české.

Nakonec bych chtěl dodat, že letošní Majáles byl docela dobrý, protože bylo poměrně hezké počasí a bylo při něm spousty humoru. Jen je škoda, že naše škola se neumístila.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 10. května 2018 v 18:39.
FriedKitten v něm napsal:

Tak jsem letos viděla průvod při přesouvání na druhou budovu. V ten den jsem mohla v klidu usnout, protože jsem viděla to, co jsem chtěla :-D

Příspěvek z 31. března 2018 v 10:52.
FriedKitten v něm napsal:

Jsem zvědavá na letošní Majáles. Prý ho hodlají strčit do Dukly :-|