Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Malá mořská víla zdarma u příležitosti letošní Noci s Andersenem

  vydáno  •  Volný čas doma · Volný čas venku · Kultura · Knihy
  Šestnáctý ročník Noci s Andersenem probíhá 1. dubna 2016 na více než 1500 místech nejen v Evropě, ale také třeba v Austrálii. V České republice se bude nocovat na více než 1200 místech. Tématem letošního ročníku je 180. výročí napsání pohádky Malá mořská víla. Audiotéka se tuto akci rozhodla podpořit natočením pohádky Hanse Christiana Andersena do podoby audioknihy. I když nebudete ani na jednom z míst, můžete se zúčastnit Noci s Andersenem i v pohodlí domova právě poslechem audioknihy s hlasem Ladislava Freje.

  Malá mořská víla, audiokniha. Napsal H. CH. Andersen, čte Ladislav Frej. Audiokniha ke stažení zdarma u příležitosti Noci s Andersenem, která probíhá 1. dubna 2016., © Audioteka.cz

  Alíkova soutěž o audiknihy

  Do 10.4.2016 hrajeme v Alíkově soutěži o audioknihy Boříkovy bláznivé lapálie a Medvěd 09.

  Ceny v soutěži s Audioteka.cz

  První Noc s Andersenem proběhla v roce 2000 v uherskohradišťské knihovně. V letošním roce se zapojily stovky knihoven, škol a dalších míst po celé České republice i v zahraničí. Noc s Andersenem organizuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR s podporou Ministerstva kultury ČR. Více o Noci s Andersenem naleznete na http://www.nocsandersenem.cz.

  Audiotéka nahrála audioknihu Malá mořská víla, kterou si mohou zájemci stáhnout zcela zdarma. Dojemný příběh ve kterém víla obětuje kvůli lásce to nejcennější co má - svůj hlas a život. Příběh načetl Ladislav Frej a je určen nejen dětem, ale i dospělým.

  Audiokniha zdarma u příležitosti Noci s Andersenem

  Malá mořská víla, audiokniha. Napsal H. CH. Andersen, čte Ladislav Frej. Audiokniha ke stažení zdarma u příležitosti Noci s Andersenem, která probíhá 1. dubna 2016.

  Informace a odkaz ke stažení audioknihy Malá mořská víla zdarma jsou dostupné zde.

  Ukázku z audioknihy si můžete poslechnout zde.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!