Alíkovina

Malý vánoční kvíz II.

vydáno  •  Kvízy
O tom proč se slaví Vánoce moc hezky napsala právě před rokem deniska8: "Vánoce se slaví hlavně s rodiči. Ne jenom abyste dostali několik dárků, ale abyste se zase celá rodina sešli pohromadě. To je nejdůležitější, abyste svým blízkým udělali radost. No a že nedostanete ten nejvysněnější dárek?

Domov je dar, který když najdeme, jsme nejbohatší, © Petra Křenová 14 let

Vždyť se vám může splnit někdy jindy třeba za dobré známky nebo k narozeninám..." A pokud patříte k těm, kteří se Vánoc nemohou dočkat, tak pro ukrácení dlouhé chvíle nabízíme druhý vánoční kvíz.

Mezi dalšími, kterým se loňský vánoční kvíz líbil byla také uživatelka Witch-Club:
"Každý z nás (alespoň většina) má rád Vánoce. Já taky. Vánoce jsou cukroví, sníh, hodně dárků, stromeček, pohádkové programy na televizi, volno a cesta jak se naučit nové zajímavé koledy. Myslím, že většina z nás Vánoce dobře zná a těší se na ně. Tento test byl zábavný a já myslím, že docela chytrý, protože se tu najde někdo kdo se opravdu ve Vánocích vůbec nevyzná a jen lenoší (jako obvykle) u televize. Proto si tenhle test ráda dělám a vždycky se, protože tady jsou vtipné otázky, i zasměju. Výtečně!"

Po úspěchu z loňska jsme připravili další vánoční kvíz. Opět nepotřebujete tužku ani papír, jen bystrou hlavu na krku. U každé ze 16 otázek zvolíte správnou variantu. Body se vám "samy" spočítají a na konci se dozvíte, co byste ještě měli do Štědrého dne dohonit...

Máš chuť si zkusit kvíz?
Tak neváhej a klikni na tento nápis: Malý vánoční kvíz II.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (13)

Příspěvek z 26. března 2009 ve 20:37.
Ladislavovna v něm napsal:

POKECÁŠ?

Příspěvek z 26. března 2009 ve 20:35.
Ladislavovna v něm napsal:

LADISLAVOVNA

AHOJ7

Příspěvek z 15. března 2009 v 7:54.
paja2 v něm napsal:

1918