Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mám doma teror

  vydáno  •  Vztahy
  Bydlím s otcem a babičkou, které je téměř 90 let. Bydlela jsem v Domažlicích, ale jednoho dne zemřel můj děda a my jsme se museli přestěhovat. Tady sem nastoupila do 1. třídy. Od 2. třídy nastal teror.

  V 1. třídě to začalo. Doprovodil mě jen dvakrát do školy, na začátku školního roku na první nástup a podruhé, aby mi ukázal, kde je šatna. Potom už se mnou nechodil. Byla jsem smutná, když sem viděla, jak všichni rodiče chodí se svými dětmi do školy, jenom já ne. Myslím, že jsem v té době byla jediná, s kým nechodil do školy rodič.

  Čtenáři píší Alíkoviny

  V této rubrice najdete texty dětí, uživatelů Alík.cz. Vizitku autora najdete kliknutím na odkaz v závěru článku. Pokud se chcete přidat a stát se autorem Alíka, můžete svůj text i s průvodní fotkou vložit zde. Svůj článek pak hledejte v Alíkovinách, v rubrice Čtenáři píší Alíkoviny.

  Snažila jsem se to změnit, ale nemělo to cenu, nikdy se mnou nikdo nechodil. Ve 2. třídě jsem měla na vysvědčení jedničky a dvojky. Přišla jsem domů, ale táta nic. Nezeptal se, jaké mám známky. Drtilo mě to. Hrozně moc. 

  Aspoň jsem dostala psa. Je to Kavalír King Charles, je slepý, takže s ním moc zábavy není. Ale zpátky k mému problému.

  Postupem času se to zhoršovalo, začal mi nadávat. Nejhorší bylo, že mojí oporou byl jen medvídek. Nemám matku, sourozenci jsou přes půl České republiky. Ani nejlepší kámošce to říct nemůžu.

  Táta se pořád hádá s tetou, příbuzní už o mě nemají zájem. Prostě - kvůli tátovi o mě nemají zájem. Jsem v 8. třídě a je mi hrozně. Jen říkám, že nikomu nepřeju zažít to, co prožívám já.

  Těm, co je máma nutí uklízet bych chtěla jen říct, že já bych, lidi, za takovou mámu byla strašně vděčná. Dala bych za ni vše.

  Buďte rádi za to, co máte, hlavně nenadávejte na své rodiče. Ti vaši by vám určitě nedokázali vzít peníze, co máte od příbuzných k svátkům a narozeninám a utratit je za cigarety.

  Díky všem, co si článek přečetli.

  Autorka: (14 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (22)

  Příspěvek z 12. ledna 2014 v 16:02.
  orisekhanickakra v něm napsala:

  Reakce na Mazlicek007:

  Ahoj no pokud bydlíš někdě ve Dvoře nebo v okolí tak dobře.. :)) Napiš mi do zpráv

  Příspěvek z 11. ledna 2014 v 11:08.
  jitu v něm napsala:

  Soucit

  Je mi tě moc líto. Já bych bez matky nevydržela. Já s tebou soucítím. Nemlátí tě tvůj táta náhodou2 Jestli ano tak bych to být tebou nahlásila na policii.

  Příspěvek z 10. ledna 2014 v 15:20.
  Matthew v něm napsal:

  Hezke

  Moc hezky clanek preji at to vydrzis soucitim s tebou protoze kdyz me bylo zhruba 5 rodice se rozvedli a ja zustal s mamkou a starsim bratrem mamka je moc hodna a tata taky.V deseti mi umrel deda mel jsem ho moc rad a o rok pozdeji zemrela prababicka mel jsem ji rad a pred dvema mesici zemrel soused (byl moc hodny a meli jsme ho vsichni radi) a navic zemrel vinou jinych. (Parta evidentne opilych lidi narazila do jeho auta (kupodivu se jim nic nestalo) soused asi na miste zemrel) jsem za svuj zivot i tak stastny a preji ti at to vydrzis
  Buh te provazej