Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mám přezdívku Kloboučník. Prý jsem bláznivá

  vydáno  •  Škola a poznání · Kamarádství
  Zaujal vás film Alenka v říši divů? Mě a moje spolužáky moc. Pokud jste film viděli, určitě si vzpomenete na postavu Klouboučníka. A tak mi teď taky říká polovina třídy. Ptáte se proč? Začalo to tím, že jsem jednou o přestávce dostala obrovský záchvat smíchu kvůli úplně normální věci.

  Z filmu Alenka v říši divů - Johnny Depp v roli bláznivého Kloboučníka, © Falcon

  Jedna moje spolužačka hned říkala, že jsem blázen, a druhá nahlas vykřikovala, že jsem jako Kloboučník. Nejdřív mi to vůbec nevadilo - dokonce jsem byla ráda, že už mám konečně přezdívku. Ale teď mi to spíš vadí.

  Ta jedna spolužačka pořád říká, že nejsem normální, a když jí říkám, že jsem, ona hned zase, že asi není normální podepisovat se v mailu jako Kloboučník (ale přitom mi to připadá úplně přirozené, že se děti podepisují svojí přezdívkou).

  Svými neustálými narážkami strhla i jiné děti ze třídy. Navíc vymyslela, že si Alenku zahrajeme jako divadlo. Já měla hrát samozřemě Kloboučníka. Nápad se mi sice líbil, ale bála jsem se, že potom se mi začnou posmívat už všichni. Naštěstí pro mě se divadlo nekonalo.

  Takže - dávejte si pozor na přezdívky. Vám se možná líbí, ale může se stát, že je někdo z vašich kamarádů začne zneužívat. Ostatní se vám totiž mohou posmívat skoro kvůli všemu.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (38)

  Příspěvek z 4. ledna 2011 v 17:42.
  zobka09 v něm napsal:

  Kloboučník je nej nej nej

  7Proně zamě přezdívka Kloboučník je pěkná a nemají se jí smát.4

  DomcaK v něm napsal:

  říkáš Kloboučník original blázen ne DomcaK

  Kloboučník klouboučník nechápu lidi kterejm toto vadí když jim tak někdo říká

  a muže říct že je jinej než ostatní bláznové....... je original blázen ne 2      3

  DomcaK v něm napsal:

  DomcaK

   mě se film velice líbil a taky kam vstoupí tak se začnu převádět a na to mi všichni řeknou že jsem blázen a mě to nevadí protože se možná ani nepředvádím prostě jsem taková a taky malej dáblík kterej všechny buzeruje  1111