Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Mám problémy se sluchem, tím pádem i s láskou

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 22. února 2015 v 9:21.
  Person-of-Mystery v něm napsala:

  Jako první stojí za to říct, že s tebou soucítím. A vzápětí tě uklidním, že to, že v šesté třídě s nikým nechodíš můžeš brát i jako pozitivum. V kolika? Jedenácti-dvanácti letech člověk prostě není schopný cítít a chovat se tak, jako například v šestnácti-sedmnácti. V šesté třídě jste ještě děti a to vaše chození vlastně chození není.
  Až se dostaneš na střední, kluci budou stále ještě paka, ale časem se do zlepší. Přestanou řešit to, jestli máš naslouchátka nebo ne. Já jsem si na první vztah čekala 17 let a jsem za to opravdu ráda. :)

  Příspěvek z 21. února 2015 ve 23:29.
  lukahasas v něm napsal:

  Buď v klidu holka. Kluci v šesté třídě jsou často hovada, sám jsem takový býval, a jsou strašně nerozumní. Navíc v šesté třídě je na lásku ještě čas. První skutečně vážné vztahy přicházejí spíše až v devítce nebo až po ní....

  Příspěvek z 21. února 2015 ve 20:54.
  13Dea13 v něm napsala:

  klídek

  but v klidu si teprve v šesté třídě, potom půjdeš na střední a tak a tam už budou chytřejší lidi a budou tě vnímat normalně :)

  Příspěvek z 21. února 2015 v 17:46.
  Iroci v něm napsala:

  Život nekončí na základní škole

  Ahojda, tímhle se vůbec netrap jsi teprve v 6 třídě a základní škola je povětšinou pro mnoho lidí krutá. Hlavně na základní škole povětšinou nenajdeš lásku na celý život, hlavně by se nemělo řídit tím "Ona/On někoho má já musím taky, protože to vypadá pěkně" Vůbec, to mi věř. Pravý lidi co k tobě patří, at už kamarádi či nějaký chlapec, tě budou mít rádi takovou jaká jsi, ikdyž máš takovýhle problém. Hlavně si neškoď, nikdo ti nestojí za to, aby jsi si kazila vzdělání a život :)

  Příspěvek z 21. února 2015 v 7:32.
  ELSANI v něm napsala:

  Je mi tě líto...

  Bey svého kluka bych to nepřežilla. Drží mě nad vodou:)77

  Příspěvek z 20. února 2015 ve 23:50.
  Kozesinka v něm napsala:

  To přijde s časem :)

  Zatím máš fůru času před sebou. Děti dovedou být zlé, ale taky z toho vyrostou. Někoho si najdeš, až bude správná doba :)

  Příspěvek z 20. února 2015 ve 23:01.
  kroko22 v něm napsal:

  neboj

  Každý člověk dělá blbosti, bohužel dnešní svět je plný zkažené mláděže dívající se pouze na vzhled, peníze... V dnešní době si hrozně málo lidí uvědomuje pravé podstaty života :) Buď ráda, v budoucnu nalezneš třeba někoho normálního, komu to vadit nebude, přeci jen máš čas, nenič si ještě dětství :) ve vztahu pak můžeš mít nejdříve velké problémy, proto na ně nespěchej brzy :) přeji hodně štěstí a hlavně buď sama sebou . Bav se s těmi, kteří tě mají rádi, nezapomínej na ně, nesnaž se přetvařovat to, jaká jsi :)

  předchozí 1 další