Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mám svůj svět, svět hudby...

  vydáno  •  Volný čas doma · Hudba
  Reaguji na článek "Bez sluchátek v uších bych neušla ani metr." Mám to totiž úplně stejně - hudbu poslouchám pořád. Když jdu do školy, o přestávkách s kámošema, když jdu ze školy, doma na plné pecky... Prostě pořád!

  sluchátka, © iDNES.cz

  Teď zrovna se mi moc líbí písnička od Keshy: Tick Tack (poslouchám ji i teď). Hudba se stala součástí mého života, už si to bez ní ani nedokážu představit.

  Miluju (skoro) všechnu hudbu, až na dechovku a podobné žánry. Mám vlastně svůj svět - když si pustím písničku, tak přestanu vnímat a zasním se. Je to úplně úžasné! Jestli zrovna ty nic neposloucháš, tak bych ti doporučovala pustit si někdy třeba Evropu 2 nebo Óčko. Nebo zkus zajít na Youtube a vyhledat si třeba Miley Cyrus nebo Taylor Swift, ale to je spíš pro holky. Jinak si můžes zkusit zadat do vyhledávače třeba: Ina, Mandrage, Pink, Justin Bieber, Katy Perry... Je toho fakt hodně - stačí si vybrat a najít to své.

  Moje top hudba: Miley Cyrus, Lady Gaga, Ina... no já vlastně ani nedokážu určit tu nejoblíbenější hudbu, miluju všechnu! Doufám, že se ti můj článek líbil a taky si brzy najdeš nějakou tu "svou". A nezapomeň: World loves music! Tedy svět miluje hudbu.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (59)

  Příspěvek z 11. prosince 2010 ve 3:03.
  evilmaggie v něm napsal:

  Reakce na angel-ada:

  je smutný, že ve jménech obou českých interpretů si udělala pravopisnou chybu...moc smutný..zvlášť když jsou to tvoji oblíbenci...

  Příspěvek z 11. prosince 2010 ve 3:01.
  evilmaggie v něm napsal:

  Reakce na zora789:

  bylo by na čase xD   lml

  Příspěvek z 11. prosince 2010 ve 3:00.
  evilmaggie v něm napsal:

  Reakce na Lasičika:

  omlouvám se, ale neodpustím si reagovat, protože přímo nesnáším když u sebe někdo opakuje, že je metalista/metalistka..přijde mi to jako že chce vypadat tvrdej/á...osobně proti metalu ani náhodou nic nemám, miluju rock a metal a v partě se k nim tak nějak řadíme všichni, ale...že bys to ještě párkrát zopakovala..? :D Promiň, musela sem si rejpnout, odpusť mi to :D .. jinak se mi líbí tvůj popis toho, jakým způsobem vnímáš hudbu..mělo by to tak být :) ;)