Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Mám zůstat po páté třídě na základce, nebo mám jít na gympl?

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 2. ledna 2009 v 16:43.
  Vanesa_K v něm napsal:

  doumám nad tím

  Já jsem ve 4 třídě a taky doumám and tím jestly mám jít tam nebo tam..ještě mám ale rok času takže uvidím

  Příspěvek z 2. ledna 2009 v 15:34.
  Petra77 v něm napsal:

  Gympl

  Já chodím taky na gympl. Nezdá se mi že by to tam bylo težší než  na základce, spíš naopak. Myslela jsem že to bude těžší, ale je to úplně v poho. I když jste na základce měli třeba samé jedničky na gymplu se vám známky trochu zhorší, ale to jenom ze ze začátku. Když se budete snažit tak budete mít dobré známky pořád. Myslela jsem si ,že jsem udělala velkou chybu, že jsem šla ná gyml, ale později zjisstíte že je to na gymlu opravdu dobré.42525262525

  Příspěvek z 2. ledna 2009 ve 13:28.
  i-Dog v něm napsal:

  Chodim na gympl

  Ja ted chodim  do sekundy a rekla bych, ze to tam je jednodussi nez na zakladce. Mame min hodin, nez oni, a ucit se ani moc nemusime.

  Příspěvek z 2. ledna 2009 ve 13:00.
  Brčko9 v něm napsal:

  Reakce na Valtr_Jan:

  Já taky7

  Příspěvek z 2. ledna 2009 ve 13:00.
  Brčko9 v něm napsal:

  Reakce na Valtr_Jan:

  Já taky. 425

  Příspěvek z 2. ledna 2009 ve 12:39.
  Dajík v něm napsal:

  Jsem v sekundě

  Ahoj lidi!Jsem na osmiletém gymnáziu v sekundě...takže jsem druháček.V primě to bylo celkem fajn, učitelé na nás byli většinou hodní a brali na nás ohled ale teď.... je to fakt hodně tvrdý ale nevím,nevím, zase jsem na druhým stupni kdoví jaký by to bylo na základce. Od primy už máme normálně bižuli a letos už chemii jinak všechno jako na základce. Vlastně ještě máme místo informatiky IKT kde píšem všema deseti a letos to je už asi stejný. Učíme se HW a SW...no já bych svoje rozhodnutí nikdy nezměnila....z naší školy nikdo nešel a já šla do velké neznáme kde jsem akorát věděla že tam jsou skříňky a jinak 100 let za vopice tzn. meotary v každý třídě.Ale jsou tam i interaktivní tabule.No na začátku jsem si nebyla jistá....jestli rozumíte kluci 180 cm. a holky vyvinuté až hrůza a já vypadala proti nim o 5 let mladší.Měla jsem teda fakt strach ale nakonec jsem zjistila že jsou to fajn lidi....Dokonce jsem si našla nejlepší kamarádku takže se nás po měsíci všichni ptali kolik roků se známe!!!Nikdo nechtěl uvěřit že od začátku školního roku....Dneska jsme fakt jak dvojčata!Takže úžo!!!!Nikdy ale fakt nikdy bych to nevyměnila za základku...!Takže, záleží i na tom proč chcete jít ze základky pryč....!  My jsme měli ve třídě šikanu a ředitelku která nás učila češtinu takže až do dnes z čejiny pokulhávám za ostatníma...!Záleží i na tom jestli chcete svůj život změnit a dokážete se vzdát asi tak hodinky a půl volnýho času denně (samo víkendy a pátky už jsou jiný).....!
  Takže zauvažujte, držím vám palečky!4

  Příspěvek z 2. ledna 2009 v 9:26.
  Valtr_Jan v něm napsal:

  Gym!

  já asi půjdu na gymnázium