Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Máme nové zvířátko

  vydáno

  Taky se vám už někdy stalo, že přijdete k novému členu rodiny náhodou?
  Nám ano, a ne jednou... Dnes vám povím, jak jsme přišli k Esterce.

  Nechápu, jak někdo může opustit, ztratit nebo dokonce prodat svého dlouhodobého přítele....měli jsme moc zvířat: psa, králíka, morče, ještě jednoho psa, ještě jedno morče, želvu, křečky a pak ještě jednoho králíka.Různě se u nás střídali....a každý až na želvu umřel stařím(ona byla nemocná). Nikdy bych ani jednoho z nich neopustila a už vůbec by mě nenapadlo prodat je, třeba do zverimexu.

  Dnes už mi z těch všech zbyl jen jeden pejsek, a s tím jsme se vydali k veterináři. Když jsem ho vedla k autu, všimla jsem si, že se pod autem něco mihlo.Dala jsem pejska do auta a šla se podívat blíž. Klekla jsem si, abych líp viděla... U předního kola se klepala malá králičice! Trvalo nam asi 15minut, než jsme ji dostali ven.

  Byla krásně zabarvená, ještě pořád je. Taková bílá s hnědými skvrnami. Je to zakrslý králík, takže jsme se nejprve všech okolo zeptali, jestli náhodou někomu neutekla. Nikdo se k ní nehlásil. Dnes už je s námi více jak 2 měsíce. Docela rychle si zvykla. Jmenuje se Esterka a ani za milion bych ji nikomu nedala.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 25. června 2017 v 8:16.
  radimf v něm napsala:

  asi to někteří z vás neví, ale....
  ti, co chovají např.: králíčky nebo další zvířata a když se narodí samičce mláďata, tak se je pokusí prodat, ale jestli se neprodají, zabijí je nebo vypustí ven.... vím je to kruté ale i takoví lidé na zemi jsou... jinak pěkný článek!R^

  Příspěvek z 20. června 2017 ve 20:05.
  Xuxumber v něm napsala:

  To je podobný případ jako u mé sestry :-> Jednou v zimě šla po ulici a viděla jak na víku od kanálu leží mládě králíka, tak si ho tedy vzala a dodnes je ji dlužníkem. Prý tam je nedaleko králičí stanice a zbavili se mláďát tak, že je prostě vypustili...:-(

  Příspěvek z 20. června 2017 ve 14:44.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  Jé ta je pěkná.Článek se ti povedl,jen by mohl být trošku delší.Ale jinak super.R^