Alíkovina

Mario Kart Wii

vydáno  •  Hry

Mám doma Wii. To je herní konzole.
Pokud vás zajímají videohry s auty, přečtěte si tento článek.

Mario Kart Wii, © Nintendo

Takže hezky od začátku, nejdříve si vytvoříš profil a pak s ním hraješ všechny hry, které máš, v tomto případě Mario Kart. Lze mít i víc profilů a nebo konkrétně ve hře si nastavit animovanou postavičku od výrobce hry. Animovaných postaviček je přesně 24, ale jen 12 jich dostaneš rovnou. Zbytek postaviček (tedy dalších 12) dostaneš za výhry a podobně.

Je to hra s auty, a co by to bylo za hru, kdyby v ní žádná nebyla. Kolik jich tam je, přesně nevím, ale vím, že je každé jiné. :-D Ale opravdu, auta jsou zde dobrá, nejdeš zde terénní auto, formuli, motorku, ale lze jezdit třeba i v autě, které bych nazval „slepice na kolečkách“.

Hru nemusíš hrát sám, ale maximální počet hráčů je 4 (samozřejmě záleží na tom, kolik máš ovladačů).

Auta samozřejmě musí na něčem jezdit. V této hře je 8 pohárů, každý má 4 dráhy a každá dráha má 3 kola. Takže celkově 32 drah. Platí to samé jako u panáčků a aut, polovinu máš na začátku a tu druhou musíš vyhrát.

Pokaždé si musíš nastavit formu jízdy. Jedna z nich se jmenuje Grand Prix a to znamená, že jede 11 vylosovaných panáčků proti tobě (tedy celkově jich jede 12). A nebo za tým, tedy 7 na 7. Jezdí se 1 pohár. Pak je tu Time Trials. Při tomto závodě jezdíš sám, ale umístíš se mezi ostatními, kteří si čas také měřili.

Poslední způsob závodu je Battle, takzvaný souboj. V tomto závodu je povinné jezdit za tým. A jsou dokonce 2 druhy tohoto souboje. První je poměrně lehké pochopit, není ani start ani cíl a prostě jen sbíráš peníze, vyhrává ten, kdo jich má víc. ;-) Druhý způsob je trochu složitější, i mně trvalo poměrně dlouho zjistit, jak se to hraje. Máš za sebou tři balonky (něco jako životy) a úkolem je shodit hráče druhého týmu z dráhy, a tím mu jeden balonek praskne, a naopak, když máte už třeba jen 2, doplní se vám na 3. Tento druh soutěže má také vlastní dráhy, takže celkově z celé hry je drah vlastně 40.

Toto je asi tak vše. V případě, že by vás zajímalo něco, co jsem sem nenapsal, tak dejte vědět, rád vám odpovím. A pochlubte se, máte doma X-box, Wii, a nebo úplně jinou herní konzoli?

Trailer ke hře:

Autor: (11 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 7. října 2018 ve 13:53.
Goldgolem v něm napsal:

Tak to bude přímo SUPER zážitek.

Příspěvek z 3. října 2018 v 19:42.
HejkalYouTube v něm napsal:

Super článek a možná ted budu vypadat, že jsem sto let za opicema, ale mám PSX (úplně první verzi Playstationu)

Příspěvek z 2. října 2018 v 5:43.
Dana395 v něm napsala:

Super článek pro ty, co to neznají. Krásasupersranda R^R^

Jo, a k té otázce:
Já mám doma wii, ale už na něm dloooouho nehrajeme, protože
máme novou televizi a na té nám to jede černobíle.
Jednou jsme se pokoušeli najít jiné kabely, které by to
napravily,ale nepodařilo se to. Ježiš, to jsem se teda rozepsala
a to jsem chtěla napsat jenom, že mám doma wii..
:-D:-D:-D:-D
Jo, a ještě mám tu hru na Nintendo, ale nechci se chlubit..