Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mario Kart Wii

  vydáno  •  Hry

  Mám doma Wii. To je herní konzole.
  Pokud vás zajímají videohry s auty, přečtěte si tento článek.

  Mario Kart Wii, © Nintendo

  Takže hezky od začátku, nejdříve si vytvoříš profil a pak s ním hraješ všechny hry, které máš, v tomto případě Mario Kart. Lze mít i víc profilů a nebo konkrétně ve hře si nastavit animovanou postavičku od výrobce hry. Animovaných postaviček je přesně 24, ale jen 12 jich dostaneš rovnou. Zbytek postaviček (tedy dalších 12) dostaneš za výhry a podobně.

  Je to hra s auty, a co by to bylo za hru, kdyby v ní žádná nebyla. Kolik jich tam je, přesně nevím, ale vím, že je každé jiné. :-D Ale opravdu, auta jsou zde dobrá, nejdeš zde terénní auto, formuli, motorku, ale lze jezdit třeba i v autě, které bych nazval „slepice na kolečkách“.

  Hru nemusíš hrát sám, ale maximální počet hráčů je 4 (samozřejmě záleží na tom, kolik máš ovladačů).

  Auta samozřejmě musí na něčem jezdit. V této hře je 8 pohárů, každý má 4 dráhy a každá dráha má 3 kola. Takže celkově 32 drah. Platí to samé jako u panáčků a aut, polovinu máš na začátku a tu druhou musíš vyhrát.

  Pokaždé si musíš nastavit formu jízdy. Jedna z nich se jmenuje Grand Prix a to znamená, že jede 11 vylosovaných panáčků proti tobě (tedy celkově jich jede 12). A nebo za tým, tedy 7 na 7. Jezdí se 1 pohár. Pak je tu Time Trials. Při tomto závodě jezdíš sám, ale umístíš se mezi ostatními, kteří si čas také měřili.

  Poslední způsob závodu je Battle, takzvaný souboj. V tomto závodu je povinné jezdit za tým. A jsou dokonce 2 druhy tohoto souboje. První je poměrně lehké pochopit, není ani start ani cíl a prostě jen sbíráš peníze, vyhrává ten, kdo jich má víc. ;-) Druhý způsob je trochu složitější, i mně trvalo poměrně dlouho zjistit, jak se to hraje. Máš za sebou tři balonky (něco jako životy) a úkolem je shodit hráče druhého týmu z dráhy, a tím mu jeden balonek praskne, a naopak, když máte už třeba jen 2, doplní se vám na 3. Tento druh soutěže má také vlastní dráhy, takže celkově z celé hry je drah vlastně 40.

  Toto je asi tak vše. V případě, že by vás zajímalo něco, co jsem sem nenapsal, tak dejte vědět, rád vám odpovím. A pochlubte se, máte doma X-box, Wii, a nebo úplně jinou herní konzoli?

  Trailer ke hře:

  Autor: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 16. února 2020 ve 21:02.
  tdm v něm napsal:

  Rád se pochlubím.

  Nic doma nemám B-)

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 13:53.
  Goldgolem v něm napsal:

  Tak to bude přímo SUPER zážitek.

  Příspěvek z 3. října 2018 v 19:42.
  HejkalYouTube v něm napsal:

  Super článek a možná ted budu vypadat, že jsem sto let za opicema, ale mám PSX (úplně první verzi Playstationu)