Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Martina Stoessel: Herečka odmalička

  vydáno  •  filmy, divadlo a muzikály
  Martina pochází z Argentiny, jejím mateřským jazykem je proto španělština. Celé její jméno je Martina Alejandra Stoessel Muzlera. Je dcerou Alejandra Stoessel, který je producent a režisér. To jí rozhodně ale vystupování neulehčilo, pomohla jí spíše herecká škola, kterou navštěvovala celé tři roky. Studovala tady nejen herectví, ale i zpěv a tanec.

  Violetta, nový seriál Disney Channel, © Disney Channel

  Její první role přišla, když ji bylo 10 let. Byla to role Malé Anny v seriálu Patito Feo. Ten běžel na Disney Channel, stejně jako populární seriál Violetta. Právě ten jí proslavil nejvíc. Díky roli Violetta Castilo, hlavní hrdinky tohoto seriálu, ji zná teď celý svět. Skvělá kariéra zpěvačky, kromě herectví, které Martinu naplňuje se věnuje i zpěvu. Pro seriál Violetta nazpívala mnoho písniček včetně té ústřední „En Mi Mundo“. Zpívá ale také jinde. Přezpívala třeba písničku Let it go (Najednou) z filmu Ledové království (Frozen) do španělské verze Libre Soy. 

  Pár zajímavostí

  Často používá přezdívku Tini, třeba na Twitteru ji najdeš jako Tini Stoessel. Její oblíbení zpěváci jsou Miley Cyrus a Justin Bieber. Má ale také ráda Madonnu, Beyoncé nebo Rihannu. Jejími oblíbenými herci jsou Angelina Jolie a Jim Carrey. Kromě toho ráda sleduje seriál Gossip Girl (v češtině Super drbna) a muzikálový seriál Smash, který vychází ze života Marilyn Monroe.

  Jejím největším snem je vydat sólové album. Na to ale dostane povolení od rodičů, až dostuduje školu. Kromě skvělého zpěvu Martina hraje ještě na piáno.

  Má 3 tetování: nápis „All you need is love“ na pravém zápěstí, znak míru s nápisem „Imagine“ na krku a srdíčko na prstu. Její fanoušci ji říkají „Tinistas“

  Seriál Violetta

  Pro ty, kteří ho nemají šanci vidět, tady ale shrnu alespoň základní fakta. Martina tu hraje hlavní postavu jménem Violetta, mladou talentovanou holku. Má krásný hlas, ale neví o tom. Pěvecký talent zdědila po matce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta ještě malá. Vychovává ji její otec, který se často chová přísně a ochranářsky, aby uchránil svou dceru před osudem, který stihl jeho manželku.

  Děj se odehrává ve městě Buenos Aires, kam se Violetta s otcem vrací z Evropy, a ona zde potkává nové kamarády a prožívá první pravou lásku a také se snaží věnovat se co nejvíc hudbě. Tvůrci seriálu říkají, že je radost s Martinou spolupracovat. Pořád se totiž usmívá, hodně se snaží a raduje se ze života.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 24. května 2015 ve 12:33.
  Karolínka51 v něm napsala:

  Reakce na Záhadička:

  Nic si s toho nedělej.....Fejk to mohl být!!!!! Martina Stoessel má na Facebooku přes 50 účtů...Všechny nemůžou být pravé.....Je šance 1ku 50 že to mohla být opravdická Tini....Nebuď s toho vůbec smutná :)

  Příspěvek z 19. dubna 2015 v 8:16.
  Lodo10 v něm napsala:

  Miluju Violettu

  Dokonce jsem byla v Itálii v Milánu na Violetta koncertu moc jsem si to užila nebyla to býhra v soutěži ale vánoční dárek byl super o tom koncertě napíšu příspěvek a to co nejdřív

  Příspěvek z 5. dubna 2015 ve 21:41.
  Záhadička v něm napsala:

  Já si myslela že je to fejk...

  Ona mi poslala zaost na facebooku ja ji neprijala (okorntovala i par fotek)a tet toto :