Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mary Poppins: Superkalifradžilistikexpijalidózní muzikál

  vydáno  •  Volný čas venku · Kultura · Knihy · Divadlo
  Pozor, do Divadla Hybernia se chystá nejlepší chůva, jakou si lze přát!

  Ukázky z muzikálu Mary Poppins., © Musical Production

  Alíkova soutěž s Mary Poppins

  Do 14.12.2012 hrajeme v sekci Soutěže o lístky na muzikál Mary Poppins. Hodně štěstí!

  Přenes se do Londýna konce 19. století, do doby, kdy nebylo vždy jednoduché být dítětem. Vychovatelky byly častou noční můrou dětí. Ale ne v Divadle Hybernia. Tady zažiješ nádherná dobrodružství a splněné dětské sny, protože se tu exkluzivně na 30 představení zastaví ta nejmilejší a nejoriginálnější chůva všech dob – Mary Poppins.

  Fotogalerie

  Pro zajímavost..

  Největší muzikálový producent všech dob, sir Cameron Mackintosh, čekal na možnost převedení filmové verze Mary Poppins do divadelní podoby celých 40 let!

  Příběh se odehrává v Londýně konce 19. století a jeho hrdinkou je mimořádná chůva Mary Poppins, která se zjeví na přání malých dětí Banksových. Těm totiž rodiče nevěnují příliš pozornosti. Tato dokonalá vychovatelka má kouzelné schopnosti. Dokáže prozářit dětský svět hravostí, svobodou a fantazií a zcela převrátí přísný řád Banksovic domu. A to dokonce tolik, že nakonec dokáže proměnit i samotné rodiče. Protože jak říká sama Mary: "Stačí jen chtít a rázem vše je možné!" Mary Poppins, to je svět fantazie, svobody, barev a splněných přání.

  Na své malé svěřence se těší Monika Absolonová (držitelka Thálie 2011) a Alena Antalová v hlavní roli Mary Poppins v Divadle Hybernia od února 2013.

  Pokud chceš potkat Moniku Absolonovou osobně a chceš ji požádat o podpis, určitě nevynechej nedělní bruslení s Mary Poppins  na Ovocném trhu v Praze 9.12.2012. A pokud jsem dobře slyšel, Mary Poppins chystá i malou mikulášskou nadílku.
  Alík

  Bruslení s Mary Poppins

  PS
  Tak schválně:
  Za jak dlouho se naučíš bezchybně vyslovit slovo "superkalifradžilistikexpijalidózní"? Napiš mi pod článek, do diskuse. A když budeš mít chuť, zkus mi do diskuse napsat i co by to - to "superkalifradžilistikexpijalidózní" - vlastně mohlo být.. Já jsem z toho tak trochu pes..

  Autor: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (34)

  Příspěvek z 2. února 2013 ve 20:08.
  TerysekK11 v něm napsala:

  Monča

  já jedu 14.února na premiéru jedu tam se školou a Monča je naše patronka několikrát nám ve škole předávalaa vysvědčení 444441626

  Příspěvek z 8. ledna 2013 ve 14:25.
  AnnaPosltova v něm napsala:

  Reakce na LiDon:

  Já to umím

  Příspěvek z 8. ledna 2013 ve 14:24.
  AnnaPosltova v něm napsala:

  Reakce na AnnaPosltova:

  Já jsem ale blázen