Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mary Poppins v muzikálu nejen pro děti. Kouzlí a létá. A skvěle baví.

  vydáno  •  volný čas venku · kultura · knihy · divadlo
  Konečně. Mary Poppins je v Praze a to s plnou parádou. Velkolepou muzikálovou show uvedlo v premiéře Divadlo Hybernia s Monikou Absolonovou v hlavní roli. A děti i dospělí žasnou a skvěle se baví.

  Mary Poppins, © Divadlo Hybernia

  Jen 30 exkluzivních představení

  Od 14.2.2013 můžete potkat Mary Poppins V Divadle Hybernia. Ale pozor, jen ve 30 exkluzivních představeních.
  Alík.cz je mediálním partnerem muzikálu.

  Nastal čas vyrazit do divadla. Mary Poppins čaruje, létá, dokonce "propluje" vzduchem i nad hledištěm divadla. Doslova okouzlí a to nejen děti.
  A samozřejmě fantasticky zpívá a tančí.

  Děj se odehrává v Londýně na přelomu 19. a 20. století. V rodině Banksových to moc neklape. Tatínek se věnuje jen své práci, maminka se trápí v roli hostitelky "vhodných" známých. Nespokojené děti zlobí a trápí chůvy. Ty se tak v rodině střídají, jak na běžícím pásu.

  Fotogalerie

  Do takového prostředí přichází jako kouzlem nová chůva. Ač stejně přísná a na první pohled podobná těm druhým, Mary Poppins je úplně jiná. Vnímavá, hravá, kouzelná. Seznámí děti s kominíkem Bertem. A začnou se dít věci. Kouzla. Zázraky.

  V hlavní roli se bude Monika Absolonová střídat s Alenou Antalovou, Johankou Gazdíkovou a Radkou Coufalovou, které již tuto roli v minulých sezonách odehrály ve zcela vyprodaných představeních Městského divadla Brno. Představení Mary Poppins se v pražském Divadle Hybernia hraje za doprovodu živého orchestru od února do května 2013 ve 30 exkluzivních představeních Městského divadla Brno v koprodukci společnosti Musical Production.

  Alíkovo doporučení:
  Muzikálovou pohádku Mary Poppins si zamilujete. Skvěle bavit se budou všichni od pěti let. Pokud měříte méně než 130 cm, vezměte si s sebou raději polštářek.

  Co je fenomén Mary Poppins

  Chůvu - kouzelnici Mary Poppins Australanky Pamely Lyndon Traversové čtenáři potkávají už od roku 1934. Film Walta Disneyho (1964) posbíral ze třinácti nominací pět Oscarů. Největší muzikálový producent všech dob, sir Cameron Mackintosh, čekal na možnost převedení filmové verze do divadelní podoby celých 40 let. Zcela mimořádnou divadelní show doplnil novými písněmi a vytvořil na jeho základě výpravnou rodinnou podívanou, která sklízí úspěchy v Londýně i na Broadwayi. Mary Poppins se představí v kvalitě a provedení dle přísných pravidel původních producentů.

  Ukázky z muzikálu Mary Poppins.

  Ukázky z muzikálu Mary Poppins.

  Ukázky z muzikálu Mary Poppins.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 27. února 2013 v 16:04.
  JANIČKA v něm napsala:

  Monika Absolonová

  Monika Absolonová je prostě nejlepší muzikálová zpěvačka!10