Alíkovina

Maškarní lyžovačku ve Velkých Karlovicích ještě stihnete

vydáno  •  Volný čas venku · Rodičům · Předškolákům · Mediální partner
Maškary v tomto týdnu prochází českými i moravskými městy i vískami. Ve Velkých Karlovicích ale dokonce i lyžují. Na tradiční Maškarní lyžovačku vás zvou ze skiareálu Razula.

Maškarní lyžovačka na Razule, 2013, © Valachy dětem

Upozornění

Akce se koná za každého počasí. Při nepříznivých podmínkách se přesune do hotelu Horal.

Program Maškarní lyžovačky 2014

Ve Velkých Karlovicích chystají nejoblíbenější zimní akci pro děti. Ještě než se lyžařská sezóna nachýlí k úplnému závěru, mohou si ji rodiče s dětmi zpestřit v neděli 9. března při tradiční Maškarní lyžovačce ve skiareálu Razula.

Karneval na lyžích se uskuteční na sjezdovce u hotelu Horal. V 9 hodin začíná registrace, hlavní program vypukne v 10:30.

Fotogalerie

Vedle symbolického vstupného 20 Kč neplatí malí lyžaři nic navíc - děti v maskách lyžují zdarma a v soutěžích mohou navíc získat hodnotné ceny, dětskou elektroniku ze série s Maxipsem Fíkem a další dárky.

Děti se mohou těšit na setkání se Sněhovou královnou, hrátky s Tygry nebo fotokoutek s Maxipsem Fíkem a Ájou. Na sjezdovce bude připravena speciálně vyzdobená trať plná sladkostí, které mohou malí lyžaři během jízdy sbírat. Uskuteční se i soutěže o nejhezčí či nejoriginálnější masku.

Během roku 2014 se ve Velkých Karlovicích kromě Maškarní lyžovačky uskuteční pod hlavičkou VALACHY DĚTEM ještě další tři akce:

  • 18. 05. 2014
    Zábavné odpoledne (nejen) s golfem
  • 08. 06. 2014
    Pohádková cesta lesem
  • 18. 10. 2014
    Drakiáda s výletem k rozhledně

Plavky s sebou!

Po celém dni na sněhu určitě přijde vhod i koupání v termálních bazénech Wellness Horal, které se nachází hned vedle sjezdovky Horal. Tamní slaná voda vyhřívaná až na 36°C je balzámem pro unavené svaly, děti určitě ocení zábavu v divoké řece, jeskyni nebo menším bazénku s vodním hřibem a také dětském koutku na odpočinkové terase.

Více o dětských akcích VALACHY DĚTEM.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!