Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Máte lepší učitele než Natálka? Přihlašte je do ankety Zlatý Ámos!

  vydáno  •  Škola a poznání · Rodičům · Učení
  Nedávno zveřejněný příběh Natálky, které udělala paní učitelka ze školy peklo, vyvolal mimořádný ohlas. Možná, že vás při jeho čtení napadlo, že zrovna vy máte štěstí a váš pan učitel (paní učitelka) jsou super. Pak je nejvyšší čas přihlásit takové učitele do 17. ročníku ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. Poradíme vám, co pro to musíte udělat.

  © Alexandr Satinský, MAFA

  Možnost přihlásit učitele do Zlatého Ámose končí 31. prosince 2009

  Jen do konce tohoto kalendářního roku mohou žáci základních a středních škol navrhovat své oblíbené učitelky a učitele do ankety Zlatý Ámos 2010.

  Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách www.zlatyamos.cz. Tam je i formulář přihlášky, kterou je možné přímo ze stránek odeslat.

  Zlatý ÁmosCo musí přihláška obsahovat?

  • stručnou charakteristiku navrhovaného kandidáta a jeho fotografii
  • popis jedné příhody s ním prožité
  • podpisy 100 osob, které s návrhem souhlasí (ve školách do 150 žáků stačí polovina všech žáků)
  • podpis navrhovaného kandidáta, případně i ředitele školy a starosty obce (ti přihlášku neschvalují, pouze stvrzují podpisem, že jsou o ní informováni)

  O tom, zda přihláška organizátorům skutečně došla, se můžete přesvědčit opět na internetu na adrese www.zlatyamos.cz, kde jsou všechny přihlášky, tak jak přišly, zveřejněné.

   

  přihlášky přichystejte včas!

  radí ředitel ankety Zlatý Ámos, Slávek Hrzal

  Doporučuji všem, aby nenechávali zpracování a odeslání přihlášky na poslední chvíli. Nejednou se v minulých ročnících stalo, že v předvánočním shonu anebo o prázdninách děti zapomněly do obálky vložit všechny potřebné dokumenty nebo dokonce připravenou obálku hodit do schránky!

  V lednu a únoru 2010 budou probíhat regionální kola ankety Zlatý Ámos. Na nich musí žáci před porotou přihlášku zdůvodnit a obhájit. Z regionálních kol postupují ti nejlepší do semifinále, které je plánováno na začátek března 2010. Šest nejlepších pak postoupí do finále, které bude v Praze v pátek 26. března 2010.

  Z finále vzejde nový Zlatý Ámos, ale také Dětský Ámos, Ámos sympaťák a letos bude poprvé korunovaný také EKO Ámos.

  Na případné dotazy organizátoři rádi odpoví na adrese zlatyamos@zlatyamos.cz.


  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (17)

  Příspěvek z 18. února 2010 v 18:32.
  1-koníček-1 v něm napsal:

  nej...

  my máme tu nejlepší učitelku světa

  Příspěvek z 9. prosince 2009 v 15:12.
  reboa v něm napsala:

  Dopis

  Moje nebo-li naše paní učitelka je oravdu skvělá ale kdybych jí cgtěla přihlásit do tý soutěže Zlatý Ámos tak by to určitě vyhrála to je pravda nechci se nák vytahovat ale je to ravda... tak to je vše a kdyby jste mi chtěly něco napsat tak mi pište na filmovahvezda@centrum.cz .pac a pusu vaše super drbna...16 

  Příspěvek z 9. prosince 2009 v 15:01.
  reboa v něm napsala:

  dpis