Alíkovina

McLeodovy dcery

vydáno  •  Filmy

McLeodovy dcery je australský seriál o koních a vztazích mezi sebou. Když jsem byla malá, dívala jsem se na to pořád. Když jsem zjistila, že to asi po deseti letech opakují, byla jsem nadšená.

farma, © lenuska110

Tess a Claire umře otec. Poté ještě Tess zemře matka a vrátí se na rodinnou farmu, kterou z poloviny zdědila. Ze začátku ji tam Claire nechce přijmout, protože tam už dlouho nebyla. Ona tam ale začne pracovat a seznámí se tam ještě s dalšími pracovníky Becky, Jodi a Mac. Také se seznámí se svým budoucím přítelem Nickem a dalšími členy rodiny Ryanových. Ti mají jedno velké tajemství. Nick kulhá, protože se ošklivě zraní na býkovi. Jeho otec z toho viní Alexe, přitom za to může sám. Claire si najde Nickova bratra, Alexe, a začne s ním chodit. Nemají to ale lehké. Claire zhruba v polovině seriálu umře a přijede nová posila, Stevie.

Zapomněla jsem zmínit, že Mac na začátku seriálu řekne Jodie, své dceři, že má známost s Terrym. Jodie to ze začátku nepřijme, ale postupně si na něj zvykne.
Přijede tam ještě jedna posila, Kate. Stevie pak začne chodit s Alexem. Pak Tess s Nickem bude těhotná, Stevie s Alexem také. Alex to nebude vědět. Pak se Stevie někam pojedou a Alexe zavalí strom. Při té příležitosti mu to Stevie řekne. Končí to tak, že Jodi bude těhotná a odjede se svým přítelem pryč. Seriál už si moc nepamatuju, proto omluvte, kdybych tam něco spletla. Sledovala jsem ho jako malá a od té doby je to můj nejoblíbenější seriál.

lenuska110 :-)

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 9. června 2018 ve 12:48.
lenuska110 v něm napsala:

Děkuju moc$>

Příspěvek z 9. června 2018 v 10:53.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

Hezký článek, tento seriál mám moc ráda.@)->-

Příspěvek z 9. června 2018 v 9:08.
marbo1212 v něm napsala:

Je to pěkný serial.
Když jsem byla malá asi tak v 1.třídě pořád sem ho sledovala.
Ted se už moc na něj nedívám, ale plánuji si najít čas a zhlednou ho !!
Jinak hezký článek $>$>