Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  MDVV 2014: Vyberte vítěze v kategorii plastik, vyhrát můžete i vy

  vydáno  •  Kultura · Malování · Soutěže · Mediální partner
  Nejlepší plastiky medailistů 42. Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2014 vám představujeme v hlasovací fotogalerii. České medailisty vybrala odborná mezinárodní porota. Vy můžete vybrat vítěze Dětské ceny 42. MDDV Lidice 2014 a získat výhru spolu s ním.

  42/ Medailista Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2014, plastika/ kašírovaná plastika (papír), Kochová Natálie, 13 let, ZUŠ Strakonice, © Martin Homola/ ABCPHOTO

  Alíkova soutěž

  Do 27.5.2014 se svým hlasováním o vítězi Dětské ceny 42. MDVV Lidice 2014 můžete zúčastnit soutěže o věcné ceny, které pro vás připravila Nadace Agrofert.

  Čtečka GoGEN
  Nadace Agrofert

  Dětská cena 42. MDVV 2014

  Vy, uživatelé a návštěvníci Alík.cz, můžete vybrat vlastního, dětského vítěze. Cenu pro vítěze připravila Nadace Agrofert.

  Hlasujte ve fotogaleriích, po pravé straně najdete box Hlasujte pro tuto fotku. Nejprve je potřeba opsat správně ověřovací kód, pak stačí jen kliknout na tlačítko Líbí.

  Hlasujte pro libovolný počet obrázků ve všech kategoriích, líbit se vám mohou všechny obrázky. Pro jeden obrázek ale můžete hlasovat jen jedenkrát, pro každý obrázek máte jen jeden hlas. Vítězem se stane ten obrázek, který posbírá nejvíce hlasů.

  Vybírat můžete v 5 kategoriích, které jsme pro účely dětského hlasování speciálně vytvořili:

  Hlasujte zde: Plastiky, děti ve věku 9 - 16 let

  42. Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2014

   patří od roku 1967 mezi čtyři největší dětské výtvarné soutěže na světě.

  Původně národní výstava se stala v roce 1973 výstavou mezinárodní a během své historie se stala mezinárodně proslulou. Tématem letošní ročníku bylo Rodinné zemědělství aneb Naše zahrádka a pole.

  A účast byla rekordní. Porota hodnotila 27.868 prací ze 77 zemí světa. Uděleno bylo 688 ocenění, z toho 98 medailí, 66 individuálních medailí, 28 medailí školám za kolekce a 4 medaile za kolektivní práce dětí. České děti letos do soutěže zaslaly 5 193 prací.

  Držím palec a šťastnou ruku, ať vyhraje ten, který vás svým dílem nejvíce potěší.

  Autor: (13 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!