Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  MDVV 2015: Vyberte vítěze v kategorii Prostorové práce

  vydáno  •  Alík · Volný čas doma · Volný čas venku · Kultura · Malování · Tvoření · Mediální partner
  Nejlepší prostorové výtvarné práce dětí ve věku 10 až 16 let, medailistů 43. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2015, vám představujeme v hlasovací fotogalerii. České medailisty, kteří v letošním roce posílali výtvarné práce na téma Světlo, vybrala odborná mezinárodní porota. Vy můžete vybrat vítěze Dětské ceny 43. MDVV 2015.

  MDVV Lidice 2015, kategorie prostorové práce: Tomáš Mravec, 16 let, drát - ZUŠ A. Dvořáka, Lipník nad Bečvou, © Martin Homola/ ABCPHOTO

  Jak hlasovat

  Veřejné vyhodnocení nejlepších prací

  30. 5. 2015 proběhne v Lidicích  od 11:00 hodin veřejné vyhlášení oceněných prací včetně vyhlášení Dětských cen MDDVV Lidice 2015. Od tohoto dne bude také zpřístupněna veřejná výstava nejlepších prací 43. ročníku MDVV Lidice 2015.

  Vy, uživatelé a návštěvníci Aík.cz, můžete vybrat vlastního, dětského vítěze. Cenu pro vítěze připravil Alík. Hlasujte ve fotogaleriích, po pravé straně najdete box Hlasujte pro tuto fotku. Nejprve je potřeba opsat správně ověřovací kód, pak již stačí jen kliknout na tlačítko Líbí.

  Hlasujte pro libovolný počet obrázků ve všech kategoriích, líbit se vám mohou všechny obrázky. Pro jeden obrázek ale můžete hlasovat jen jedenkrát, pro každý obrázek máte jen jeden hlas. Vítězem se stane ten obrázek, který posbírá nejvíce hlasů.

  Vybírat můžete v 5 kategoriích

  Ty pro účely dětského hlasování speciálně vytvořili:

  Hlasujte zde: Prostorové práce na téma Světlo, děti ve věku 10 až 16 let

  43. Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2015

  patří od roku 1967 mezi čtyři největší dětské výtvarné soutěže na světě. Původně národní výstava se stala v roce 1973 výstavou mezinárodní a během své historie se stala mezinárodně proslulou.

  Tématem letošní ročníku bylo Světlo. A účast byla opět skvělá. Porota hodnotila 21.380 prací ze 71 zemí světa. Uděleno bylo 1282 ocenění včetně 190 medailí. České děti letos do soutěže zaslaly 7.561 prací.

  To nejlepší z dětské tvorby v Lidické galerii od června 2015

  Pokud si chcete prohlédnout to nejlepší z dětské tvorby na téma Světlo, navštivte oceněné práce aktuálního ročníku MDVV Lidice 2015, které budou vystaveny v 1. patře Lidické galerie v Lidicích. Výstava bude probíhat od 31. 5. do 31. 10. 2015 denně od 9 do 18 hodin v Lidicích. Více o výstavě zde

  Držím palec a šťastnou ruku, ať vyhraje ten, který vás svým dílem nejvíce potěší.

  Autor: (14 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!