Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  MDVV 2016: Vyberte dětského vítěze v kategorii Grafika, 8 - 11 let

  vydáno  •  kultura · malování · mediální partner
  Nejlepší grafiky a kresby dětí ve věku 8 až 11 let, medailistů 44. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2016, vám představujeme v hlasovací fotogalerii. České medailisty, kteří v letošním roce posílali výtvarné práce na téma Škola? Vzdělání!, vybrala odborná mezinárodní porota. Vy můžete vybrat vítěze Dětské ceny 44. MDVV 2016.

  Kategorie grafika/ kresba 8 - 11 let, MDVV Lidice 2016, Adam Zabloudil, 9 let, Malba, kresba, ZUŠ Dačice, Dačice, © Martin Homola/ ABCPHOTO

  Jak hlasovat

  Veřejné vyhodnocení nejlepších prací

  31. 5. 2016 proběhne v Lidicích od 11:00 hodin veřejné vyhlášení oceněných prací včetně vyhlášení Dětských cen MDDVV Lidice 2016. Od tohoto dne bude také zpřístupněna veřejná výstava nejlepších prací 44. ročníku MDVV Lidice 2016.

  Vy, uživatelé a návštěvníci Alík.cz, můžete vybrat vlastního, dětského vítěze. Cenu pro vítěze připravil Alík. Hlasujte ve fotogaleriích, po pravé straně najdete box Hlasujte pro tuto fotku. Nejprve je potřeba opsat správně ověřovací kód, pak již stačí jen kliknout na tlačítko Líbí.

  Hlasujte pro libovolný počet obrázků ve všech kategoriích, líbit se vám mohou všechny obrázky. Vítězem se stane ten obrázek, který posbírá nejvíce hlasů.

  Vybírat můžete v 5 kategoriích

  Ty jsme pro účely dětského hlasování speciálně vytvořili:

  Kategorie grafika, kresba a malba, děti ve věku 8 až 11 let

  44. Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2016

  patří od roku 1967 mezi čtyři největší dětské výtvarné soutěže na světě. Původně národní výstava se stala v roce 1973 výstavou mezinárodní a během své historie se stala mezinárodně proslulou.

  Téma letošní ročníku bylo Škola?Vzdělání! Porota hodnotila více než 17.000 prací z více než 1.400 škol a 77 zemí světa.

  Mezinárodní porota, jejímž novým členem byl v letošním ročníku i známý fotograf Robert Vano, se skládá z odborníků a profesionálů v oblasti výtvarného umění z České republiky, Belgie, Hongkongu, Lotyšska a USA.

  To nejlepší z dětské tvorby v Lidické galerii od června 2016

  Pokud si chcete prohlédnout to nejlepší z dětské tvorby na téma Škola? Vzdělání!, navštivte oceněné práce aktuálního ročníku MDVV Lidice 2016, které budou vystaveny v 1. patře Lidické galerie v Lidicích. Výstava bude probíhat od 1. 6. do 30. 11. 2016 denně od 9 do 18 hodin v Lidicích. Více o výstavě zde.

  Držím tlapku, ať vyhraje ten, který vás svým dílem nejvíce potěší.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!