Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mé srdce se láme na kousky

  vydáno  •  Vztahy
  Myslím, že nejsem jediná holka, která má zlomené srdce. Proto se s vámi podělím o svůj příběh.

  Vrstvení materiálů je trendy stejně jako motýlek, který celý outfit podtrhne. Ona: košile 4 600 Kč, svetr 4 600 Kč, kalhoty 5 700 Kč, kabát 13 000 Kč, boty 6 900 Kč, náhrdelník 3000 Kč - vše MaxMara Weekend; kožená kabelka Coccinelle, 3 900 Kč On: košile 11 940 Kč, svetr 25 240 Kč, motýlek 3 810 Kč, kalhoty 13 400 Kč, boty 8 000 Kč - vše Dolce&Gabbana; sluneční brýle, info o ceně v butiku, Louis Vuitton. Modelka Tereza Šafránková. model Ondřej Rejda agentura Unique One. Produkce fashion story City Life děkuje Chateau Mcely za laskavé poskytnutí prostor k focení, www.chateaumcely.com, © Petr Kozlík

  Minulý rok jsme jeli s druhou třídou na výlet. Těšila jsem se. Cesta autobusem byla v pořádku, když jsme ale nasedli do loděk, změnil se můj život. I když jsem to ještě nevěděla.

  Seděl před námi obyčejný kluk s nějakým kámošem. Hned jak loď vyplula, tak se s námi bavil. Celou dobu jsem se musela smát. Vystoupili jsme a od té doby se na mne pořád díval, já na něj taky, ale jako na kamaráda. Nastupovali jsme do lanovek po 13. Už jsem byla v lanovce a viděla jsem, jak se „on“ tlačí dopředu, ale měl smůlu, byl 14. Musel počkat na další lanovku.

  Čekali jsme již nahoře. Pomalu se přibližovala lanovka s „ním“. Mával na nás už z daleka, byla jsem ráda, že ho vidím. Přišel za mnou a bavil se o všem možném. Stále jsem ho brala jako kamaráda. Na druhou cestu lanovkou už jel se mnou. Celou dobu se smál, já se smála...

  Poté jsme jeli vyhlídkovým vláčkem, sedl si za mne a když zjistil mé jméno, tak mi řekl Karolínka. Jindy to nesnáším, ale v tu chvíli to bylo jako jemné pohlazeni. Celou cestu zpátky jsme se na sebe dívali. Potom mě ve škole každý den zdravil. Já jsem ho ale zdravit přestala, nevím proč, ale prostě jo. 

  Teď je 7. třída a co myslíte? „On“ má oči pro jinou, která ho jenom využívá. A co já? Já ho strašně miluju a je mi ho líto.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 8. července 2015 v 9:49.
  Lipuska v něm napsala:

  No ty ho přestaneš zdravit a ani nemáš důvod?Tak to fakt vůbec nechápu

  Příspěvek z 6. července 2015 v 0:36.
  elissssa v něm napsal:

  zkus ho pozdravit, pobavit se s ním. Snad se ti podaří obnovit přátelství... a pak z toho vejde možná i něco víc 25

  juli2002 v něm napsala:

  Reakce na juli2002:

  MRZÍ spletla jsem se