Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Meduňka – pomocník pro klidnější den

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 14 dní.
    Příspěvek z 29. května ve 12:35.
    JáJá1 v něm napsal:

    Meduňka je fajn, hlavně má pěknou chuť.:-)

    Příspěvek z 28. května v 18:36.
    morceMaty v něm napsala:

    Cirilla12: jo, smí, ale radši mu jí dávej postupně, ne hned na poprvé hodně. (další rostliny můžeš najít třeba tady) ;-)

    Pěkný článek, pět tlapek. Dost často se mi plete máta a meduňka ;-D

    Příspěvek z 27. května ve 20:14.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Meduňka krásně voní a dávám si jí do čaje. Myslíte, že meduňku by mohlo morčátko? 8-o
    Jinak článek hezký, 5 tlapek :-)

    Příspěvek z 27. května v 18:55.
    Klassa7 v něm napsala:

    Krásný článek. Pět tlapek
    Meduňku používám skoro každý den, buď samotnou, nebo do směsí s mátou, řepíkem, anýzem a tymiánem, večer na spaní nebo než jdu do školy, proti stresu.

    Příspěvek z 27. května ve 13:04.
    Kacka3007 v něm napsala:

    Moc hezký článek. Meduňku máme na zahradě. Roste rychle jako plevel. ;-D

    Příspěvek z 27. května v 7:09.
    Emuleee v něm napsal:

    Meduňku mam moc ráda :-3
    Článek hezký @)->-