Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Medvídek Pú: Tygrův příběh

  vydáno  •  Kultura · Filmy · Předškolákům
  Tygr, Medvídek Pú, Ijáček, Klokánek, Králík a celá parta kamarádů ze Stokorcového lesa přichází s novým filmovým příběhem. Ve středu dění je tentokrát veselý a oblíbený Tygr. V dobrodružství plném legrace a písní zjistí, co přesně znamená rodina a jak důležití jsou přátelé.

  © archiv

  Kamarádi ze Stokorcového lesa se chystají na zimu a staví Ijáčkovi dům. Neposedný Tygr, který ohrožuje stavbu svými divokými kousky, si uvědomí, že má spoustu kamarádů, ale, že nikdy neviděl jiného tygra! Rozhodne se proto své rodině tygrů napsat dopis.

  Když stále nepřichází odpověď, napíšou odpověď jeho kamarádi, kteří se nemohou dívat, jak se jejich přítel trápí. Tygr však z falešného dopisu pochopí, že přijede celá jeho rodina.

  Co s tím? Kamarádi to vyřešili po svém: opatří si tygří kostýmy a hra na "tygří rodinu" může začít.

  DVD obsahuje spolu s filmem i videoklipy, bonunové epizody a hry (Tygrova filmácká hra, Tygrova pexesácká hra, Tvůj rodinný strom, Tygrova filmová pohádka).

  Medvídek Pú a Stokorcový les

  Most medvídka Pú v Ashdownském lese v Sussexu v jižní Anglii. Tam měla Milneho rodina venkovský dům a nedaleko se nachází i Púův Stokorcový les.Medvídkova dobrodružství se odehrávají v Ashdownském lese (Ashdown forest) v jihoanglickém Sussexu. Právě tam měla rodina A. A. Milneho (1882 – 1956), autora příběhu o medvídkovi a jeho přátelích, venkovský dům. Ashdown forest je vlastně slavný Púův Stokorcový les.

  Není divu, že toto místo bývá každoročně cílem Púových fanoušků. Chodí hlavně k Púovu mostu, ze kterého házejí do vody proutky a dívají se, jak je proud unáší. Stejně to dělal Pú a jeho lidský kamarád Christopher Robin (Kryštůfek Robin).

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  NATALII99 v něm napsal:

  ahojky kdo chodi.....

  Reakce na NATALII99:

  ahojky kdo chodi na aleka tak dela dobre aspon aj uvidi medvudka pua ale sice mam 10let  ale porad se mi libi je moc kasnej chichi4441 chichi  kasny

  NATALII99 v něm napsal:

  KASNY

  Reakce na -willísek-:

  je to moc kasny ale je to pro mali deti ale mam rada medvidka pu :D (chichi)1625

  míšan05 v něm napsal:

  medvídek pu

  mám moc rád pohádky s medvídkem pú a jeho kamarády2525