Alíkovina

Miluje mě vůbec?!

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Vztahy
Ahoj Všichni! Tímto tématem jsem se inspirovala, ale přidala jsem k tomu pár mých názorů. Určitě to někteří znáte a říkáte si tuhle otázku: ,,Miluje mě vůbec?!" Tak to jdeme zjistit.

(Ilustrační snímek), © Profimedia.cz

Ahoj Všichni! Tímto tématem jsem se inspirovala, ale přidala jsem k tomu pár mých názorů. Určitě to někteří znáte a říkáte si tuhle otázku: ,,Miluje mě vůbec?!“ Tak to jdeme zjistit.

  1. Vyhýbá se vám na veřejnosti! Tento tip lidí se pozná velmi rychle. Příklad: Sedíte v kavárně on/ona sedí naproti vám, povídáte si a najednou uvidí někoho ze školy, tak vám řekne: „Jdu na záchod“ nebo „Už musím, ahoj“ Poznáte to snadno, skočí do konverzace s něčím opravdu nenormálním. Tento vztah není láska. Řešení: Ukončíte to dříve, než ten dotyčný. Mohl by vás shodit před ostatními.
  2. Přiživuje se na vás! Tak to je šokující bomba! Chodíte s ním/ní už dlouho a máte ten pocit jakoby se na vás přiživoval?! Příklad: Jste na zastávce a on/ ona vám řekne: „No víš, já si zapomněla peněženku doma nemám peníze.“ Ty mu/ jí řekneš: „Žádný strach zaplatím ti to.“ A ta dotyčná osoba vás začne líbat jako důkaz díků. Nebo docela jiný jste slavný/á Youtuber/ka a ten/ta dotyčný/á vám řekne: „No hele kdy natočíš se mnou ten Boyfriend/ Girlfriend tag?! Měl by si náš vztah zveřejnit, už mám účet tak šup jdeme to natočit.“ A až bude mít dost odběratelů nebo dosáhne toho čeho chce, nechá vás plavat! Řešení: Zjistit to můžete snadno. Vymyslete si třeba, že nemáte dárek pro babičku a jestli by vám ten dárek pro ni nemohl/a koupit. Když řekne, že nemůže tak ho/ji pusťte k vodě!!
  3. Podvádí vás! To se děje často. Máte podezření, že partner/ka vás podvádí?! Jdeme si to přiblížit. Jste doma sedíte na posteli ten/ta dotyčný/á si stále píše a trochu se usmívá a nemluví na vás, nevnímá vás. Co říkáte je té osobě jedno!! A tak je to vždy, když se sejdete. Je nutno tu osobu prověřit. Sledujte ji, kam jde po vašem odchodu. Když ji uvidíte jinde s někým jiným, jak se pusinkuje, objímá a líbá! Nebojte se jít až k nim a té nádheře a říct: „Tak tak to je!! Víš co, miloval/a jsem tě, ale tohle je moc! Konec! Když se vás bude snažit uchlácholit, že to není tak, jak to vypadá nevěřte jí/mu ani slovo! Když uvěříte, nevěry se budou opakovat a to není vztah! Řešení: Ukončit ihned při prvním incidentu nevěry!!
  4. Lže vám a lže jako když tiskne! Tenhle tip je dost častý a objevuje se od 18+ ale i dříve může nastat problém. Příklad: Chodíte spolu 3 měsíce a pořád vám tvrdí, že to jeho/ její rodiče ví, že spolu chodíte. Tak vy mu/ jí řekněte: „Tak mě jim představ a zbytečně to neoddaluj.’' a on vám odpoví: „Puso, to teď nejde jsou na dovolené!“ A vy to té osobě řeknete další měsíc. Vymyslí si jiný důvod, jen aby vás nezveřejnil/a jednejte rychle! Při každém incidentu jí řekněte: „Tak mi řekni, co se děje, proč mi to tajíš.“ Když se nepřizná, tak jí/mu řekněte: „Tak už to dál nejde!! Sakra řekni mi, co se děje nebo chceš abych se s tebou rozešla/el?“ Když se vám pak svěří, proč vám lhal/a odpusťte jí/ mu jen v lehkých případech (v těch těžkých např. Že vás podváděl/a, tak to zvažte jestli ano nebo ne.)

Tak jo doufám, že se vám tento článek líbil a hlavně vám pomohl! Jestli jste až teď zjistili, že vás nemiluje tak aspoň teď než nikdy!

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 2. března 2018 ve 20:41.
anavercadav v něm napsal:

ach jo já ani nevím neměla bych myslet takle do budoucnosti aby se mi nestalo to co Džugáčkovi...

Příspěvek z 2. března 2018 v 16:45.
dennisvet v něm napsala:

Ale neříkej :D To nevěřím.

Příspěvek z 2. března 2018 v 16:18.
anavercadav v něm napsal:

Já se se svím klukem nikdy nerozejdu! Je mi jen 12 let a mu taky a on má rád i mě je to můj 1 kluk jiného mít nikdy nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!