Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Miluje mě vůbec?!

  vydáno  •  vztahy
  Ahoj Všichni! Tímto tématem jsem se inspirovala, ale přidala jsem k tomu pár mých názorů. Určitě to někteří znáte a říkáte si tuhle otázku: ,,Miluje mě vůbec?!" Tak to jdeme zjistit.

  (Ilustrační snímek), © Profimedia.cz

  Ahoj Všichni! Tímto tématem jsem se inspirovala, ale přidala jsem k tomu pár mých názorů. Určitě to někteří znáte a říkáte si tuhle otázku: ,,Miluje mě vůbec?!“ Tak to jdeme zjistit.

  1. Vyhýbá se vám na veřejnosti! Tento tip lidí se pozná velmi rychle. Příklad: Sedíte v kavárně on/ona sedí naproti vám, povídáte si a najednou uvidí někoho ze školy, tak vám řekne: „Jdu na záchod“ nebo „Už musím, ahoj“ Poznáte to snadno, skočí do konverzace s něčím opravdu nenormálním. Tento vztah není láska. Řešení: Ukončíte to dříve, než ten dotyčný. Mohl by vás shodit před ostatními.
  2. Přiživuje se na vás! Tak to je šokující bomba! Chodíte s ním/ní už dlouho a máte ten pocit jakoby se na vás přiživoval?! Příklad: Jste na zastávce a on/ ona vám řekne: „No víš, já si zapomněla peněženku doma nemám peníze.“ Ty mu/ jí řekneš: „Žádný strach zaplatím ti to.“ A ta dotyčná osoba vás začne líbat jako důkaz díků. Nebo docela jiný jste slavný/á Youtuber/ka a ten/ta dotyčný/á vám řekne: „No hele kdy natočíš se mnou ten Boyfriend/ Girlfriend tag?! Měl by si náš vztah zveřejnit, už mám účet tak šup jdeme to natočit.“ A až bude mít dost odběratelů nebo dosáhne toho čeho chce, nechá vás plavat! Řešení: Zjistit to můžete snadno. Vymyslete si třeba, že nemáte dárek pro babičku a jestli by vám ten dárek pro ni nemohl/a koupit. Když řekne, že nemůže tak ho/ji pusťte k vodě!!
  3. Podvádí vás! To se děje často. Máte podezření, že partner/ka vás podvádí?! Jdeme si to přiblížit. Jste doma sedíte na posteli ten/ta dotyčný/á si stále píše a trochu se usmívá a nemluví na vás, nevnímá vás. Co říkáte je té osobě jedno!! A tak je to vždy, když se sejdete. Je nutno tu osobu prověřit. Sledujte ji, kam jde po vašem odchodu. Když ji uvidíte jinde s někým jiným, jak se pusinkuje, objímá a líbá! Nebojte se jít až k nim a té nádheře a říct: „Tak tak to je!! Víš co, miloval/a jsem tě, ale tohle je moc! Konec! Když se vás bude snažit uchlácholit, že to není tak, jak to vypadá nevěřte jí/mu ani slovo! Když uvěříte, nevěry se budou opakovat a to není vztah! Řešení: Ukončit ihned při prvním incidentu nevěry!!
  4. Lže vám a lže jako když tiskne! Tenhle tip je dost častý a objevuje se od 18+ ale i dříve může nastat problém. Příklad: Chodíte spolu 3 měsíce a pořád vám tvrdí, že to jeho/ její rodiče ví, že spolu chodíte. Tak vy mu/ jí řekněte: „Tak mě jim představ a zbytečně to neoddaluj.’' a on vám odpoví: „Puso, to teď nejde jsou na dovolené!“ A vy to té osobě řeknete další měsíc. Vymyslí si jiný důvod, jen aby vás nezveřejnil/a jednejte rychle! Při každém incidentu jí řekněte: „Tak mi řekni, co se děje, proč mi to tajíš.“ Když se nepřizná, tak jí/mu řekněte: „Tak už to dál nejde!! Sakra řekni mi, co se děje nebo chceš abych se s tebou rozešla/el?“ Když se vám pak svěří, proč vám lhal/a odpusťte jí/ mu jen v lehkých případech (v těch těžkých např. Že vás podváděl/a, tak to zvažte jestli ano nebo ne.)

  Tak jo doufám, že se vám tento článek líbil a hlavně vám pomohl! Jestli jste až teď zjistili, že vás nemiluje tak aspoň teď než nikdy!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 8. června 2020 ve 20:19.
  anavercadav v něm napsala:

  To mě asi tenkrát úplně nenapadlo, ale moje dvanáctileté já napadne všechno;-D

  Příspěvek z 8. června 2020 ve 14:08.
  Valča_57 v něm napsala:

  Matěj001: Asi tak, no.

  Příspěvek z 8. června 2020 v 10:34, upravený vzápětí.
  Matěj001 v něm napsal:

  ;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(sry jako ale tohle je jako článek pro dospělé co chtějí svého partnera usvěčit z nevěry:-E tohle fakt ne nechápu jak tě to mohla napadnout taková blbost!!!:-E:-E:-E