Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Miminka jsou na světě

  vydáno  •  mazlíčci
  Od babičky jsme přijeli domů, abych se mohla podívat na moje těhule (morčátka).

  Přišla jsem do pokoje jako každý jiný den. Koukla jsem se na klec pro morčátka a najednou vidím malé drobečky, jak se tisknou k mamince. Úplně mi to vyrazilo dech. Nevěděla jsem jestli je to pravda nebo ne, ale potichu jsem začala koktat mimimiminka, dojetím jsem začala brečet. Ostatní z rodiny to slyšeli, tak se šli kouknout do pokoje a koukali dost vyjeveně. Byli stejně překvapení jako já. 

  Sydney, tak se jmenuje jejich maminka, má tři krásná miminka, dva kluky a jednu holčičku, kterou si necháme. Byla jsem moc šťastná, že jsem se dočkala. Hned druhý den jsem se s nimi seznámila jemným hlazením. Byli moc heboučcí.  Ale Lola (druhá těhule) stále nic. A její břicho se stále zvětšovalo. Třetí den jsme jeli koupit do obchodu novou klec, seno, vitaminy, pítko, vše potřebné. Lola chudák měla malou klec, kterou jsme měli půjčenou od kamarádky. Přijeli jsme domů, ale Lola stále nic. Byla jsem moc nedočkavá. 

  Čtvrtý den jsem se koukala na televizi v pokojíku. Najednou Lola pronikavým hlasem zapískla. Koukla jsem se na ní, ale ležela v koutě, dál se nic nedělo. Asi po další půl hodině jsem si šla pro pití, koukla jsem na Lolu a najednou se u ní tisklo jedno morčátko. Potichu jsem odešla to hned říct mamce. Ta se tam šla podívat a další mimčo bylo na světě. Nechaly jsme Lolu v klidu a já jsem odešla. Po dvaceti minutách, možná i méně jsem se tam šla kouknout a měla čtyři krásná mimča. Sice některé ještě nebyli očištěné, takže byli od krve. Byl tam i plodový obal, který ještě Lola nesnědla. Zůstala jsem tam s nimi a pak odešla, abych je nechala v klidu. Přeci to byli ještě vyjevené mimina. 

  Pátý den jsem si je už hladila a opatrně chovala, zjistila jsem, že Lola má tři holky a jednoho kluka. Krásná šestičlenná rodina. Snad se vám to líbilo. Pokud jo, napište do komentářů.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 31. srpna 2015 ve 14:26.
  Anicka177 v něm napsala:

  to je pěkný

  my máme dva kluky morčata.

  Příspěvek z 30. srpna 2015 ve 22:09.
  Lipuska v něm napsala:

  Moc díky

  Moc vám všem děkuju sem ráda že se vám článek líbí26

  Příspěvek z 21. srpna 2015 ve 13:20.
  cacorka0 v něm napsala:

  krásné

  Také jsem měla morčatka Sáru a Mickeyho spolu měli dvě krásné miminka kluka a holku.Když Sára začala tloustnou myslela jsem že í moc krmíme po pár dnech sme zjistili že čeká miminka.Když jsem byla u počítače a Sára piskla měla vedle sebe miminka u mě byla reakce jako ta u tebe2525