Alíkovina

Mimoni ze zažehlovacích korálků

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Tvoření
Znáte roztomilé mimoně z filmů Já padouch? Chcete se dozvědět, kde koupit speciální zažehlovací korálky a vyrobit si figurky mimoňů? Pokud ano, tak rychle do čtení.

Nejdříve budete potřebovat korálky a šablony, které můžete zakoupit například zde:

Když máte korálky a šablonu, můžete se pustit do práce. Buď můžete vyrábět mimoně podle své fantazie, nebo podle obrázkových předloh, které najdete tak, že do internetového vyhledávače zadáte „minion perler beads“.

Vkládejte podle předlohy na šablonu korálky, dokud nevytvoříte celého mimoně, poté poproste maminku nebo třeba staršího sourozence, aby na šablonu s korálky opatrně přiložil pečící papír a žehličkou zažehlil korálky. 

Po zažehlení a vyndání z šablony máte hotového mimoně a můžete si ho vystavit, nebo ho třeba použít jako přívěšek k batohu, penálu nebo klíčům.

Doufám, že se vám návod líbil a korálkový mimoň podařil.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 13. března 2015 ve 20:28.
Záhadička v něm napsala:

Zažehlovací korálky

Miluju dělat ze zažehlovacích korálků .33333333333333333

Příspěvek z 11. března 2015 v 16:06.
PejsekNelinka v něm napsala:

Reakce na ajadd:

Ahoj Ájo,
mně odkazy jdou. Musíš si označit (zamodrat) celý odkaz a potom zmáčknout tlačítka Ctrl + C. Poté najedeš na vyhledávací web (např. Google, Seznam.cz nebo Opera) a do vyhledávacího políčka vlevo nahoře (vedle šipky) dáš Ctrl + V. Potom zmáčkneš Enter.
Podařilo se?25

Příspěvek z 10. března 2015 v 10:16.
ajadd v něm napsal:

odkazy v článku NEJDOU

Ahoj, odkazy v článku nic nenajdou. Prosím, nevíte někdo proč?
Dík Ája