Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mimozemské překvapení

  vydáno  •  Prázdniny
  Námětem letošního tábora byla meziplanetární galaktická mise. Nikdo netušil, co se bude celý pobyt dít. Asi třetí noc nás o půlnoci vzbudili - my jsme nevěděli, co se děje. Vyšli jsme ven z chatek a nevěřili svým očím. Před námi stála hvězdná brána!

  Mimozemšťané v lidské fantazii: E.T., © Profimedia.cz

  Sešel se celý tábor. Minutu nás uklidňovali (hlavně menší děti), když najednou někdo vyšel z té hvězdné brány. Mimozemšťani! Ten, kdo stál vepředu, dostal za svůj oddíl něco z ABC. Pak k nám v přišli mimozemšťani znovu. Dostali jsme od nich dopis, abychom se na večer nastrojili tak, abychom jim byli co nejvíce podobní. Když k nám večer přišli, tak jsme měli diskotéku - ale v těch kostýmech.

  Mimozemšťani mezi námi chodili a vybírali ty nejlepší - já jsem byla třetí. Pak k nám přišli další den odpoledne a předali nám něco létajícího. Byl to vzkaz z vesmíru. Večer byla poslední diskotéka - ale pořádná. Pak byl ohňostroj. Všichni jsme brečeli, že jedeme domů. Byli tam mimozemšťani a utěšovali nás. Pak jsme šli ke svému oddílákovi a ten se snažil poslat náš balon do vzduchu - musel zapalovačem, jinak neměl šanci.

  Celý tábor byl moc super a byl to letos můj největší zážitek z prázdnin!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (27)

  Příspěvek z 18. listopadu 2009 v 9:53.
  zlatokiki v něm napsala:

  to je hra

  jste blbi ne bo co to je tabora ne kovbojka jasne to pripravili pro nas vedouci vi blbci1127

  Příspěvek z 28. srpna 2009 ve 14:14.
  zlatokiki v něm napsala:

  pro nevěřící

  jasně že to byla hra,mimozemštani byli samozřejmě převlečení vedoucí,ale vypadalo to reálně a opravdově.a byla to náhodou moc velká sranda.to je jako kdybyste si venku s kamarádama hráli třeba na piráty tak my jsme si na táboře hráli na vesmír6

  Příspěvek z 28. srpna 2009 ve 12:29.
  pilajznik2 v něm napsala:

  Reakce na Lolopago:

  16