Alíkovina

Minisraz Alíka v Sedlčanech

vydáno  •  Volný čas venku
Již v únoru byla založena nástěnka o srazu Alíka v Sedlčanech. Na této nástěnce se postupně přihlásilo několik zájemců, už se začal domlouvat termín, ale pak někteří přihlášení účastníci odřekli, a vypadalo to, že se sraz zruší. Nakonec se však přece jen sraz alespoň ve skromné podobě uskutečnil.

Maxim Turbulenc, © Alík

Během června to už vypadalo, že by na sraz dorazilo jen několik lidí, a vážně se uvažovalo, že se zruší. Ve čtvrtek 28. 6. se však v Sedlčanech konala jiná akce, a to Handicap párty 2007, která byla věnována zejména handicapovaným, ale byla přístupná i pro běžnou veřejnost. Na akci byl bohatý kulturní program, z těch známějších tam vystupovala například skupina Maxim Turbulenc. A mezi diváky Handicap párty bylo i několik uživatelů z Alíka.

A tak nakonec organizátorka Alíkovského srazu rozhodla, že se při té příležitosti uskuteční i dlouho slibovaný sraz Alíka v Sedlčanech.

Nakonec jsme se tam tam sešli tři: Organizátorka srazu Ahojíík (od doby srazu se přejmenovala), dále PacKa a Pralinka2. Je pravda, že to není zrovna masová účast, ale pravděpodobně ani při důkladnější přípravě by se nás o moc víc nesešlo. Tak jsme se seznámili, pohovořili si, podiskutovali o aktuální situaci, a nakonec byl již čas se rozejít. Nezbývá než doufat, že na dalších srazech se nás sejde více…

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 17. ledna 2012 v 17:22.
TomH v něm napsal:

Minisraz Alíka v Sedlčanech

bilo to heske2625