Alíkovina

Miss - missák Alíka 2003

vydáno  •  Volný čas venku
Určitě už netrpělivě očekáváš vyhlášení dalšího ročníku soutěže MISS a MISSÁK Alíka. Ta chvíle právě nastala a pokud se přihlásíš, můžeš získat kromě prestižního titulu i mnoho dalších hodnotných cen...

Hlavním sponzorem celé soutěže je MATTEL výrobce hraček, který věnoval úžasné ceny pro první tři kluky a první tři holky.

Jaké ceny to jsou?
V soutěži MISS 2003 získá dívka, která se umístí jako první, 4 nádherné panenky z nové exkluzivní řady My Scene
v hodnotě 3600,- Kč!!! Soutěžící na druhém místě získá 2 panenky My Scene v hodnotě 1800,- Kč a třetí v pořadí získá jednu tuto panenku My Scene v hodnotě 900,- Kč.

Nejsympatičtější kluk získá úžasný dálkově řízený model super kaskadérského auta Tyco R/C Super Rebound v hodnotě 3990 Kč!!!


Druhý kluk v pořadí získá fantastickou autodráhu Hot Wheels Fireball v hodnotě 1990 Kč.

I třetí se může těšit na skvělou cenu, a to Hot Wheels Transportér na angličáky v hodnotě 700 Kč.

Tím ale ceny pro vítěze zdaleka nekončí.

Firma WINKELMANN věnuje vítězům sladkou odměnu. První tři chlapci obdrží dárkové balení bonbónů s automobilem a první tři holčičky se můžou těšit na speciální balení bonbónů ve skleněné dóze.

Společnost BONTON věnuje všem vítězům videokazetu. Získat mohou titul Bořek stavitel 4, nebo Myšák Stuart Little 2.

Samozřejmě, že nezapomeneme na knihy. Vydavatelství EGMONT věnuje prvním třem děvčátkům Witch - Školní diář 2003/2004 a prvním třem chlapcům titul ODYSSEA - Odysseova dobrodružství.

Také já se připojím se svým dárkem. Třem klukům a třem holkám věnuji svou knihu Alík - První léto, kterou vydala společnost SILCOM.

Vítězové v obou kategoriích ale hlavně získají titul MISS/MISSÁK ALÍKA 2003!

Kdo se může do soutěže přihlásit?
Do soutěže se mohou přihlásit všichni moji kamarádi, kteří jsou registrovaní a kterým není více než 13 let! Toto věkové omezení má soutěž proto, aby se jí zúčastnily opravdu jen děti. Jsme přeci na Dětském Internetu :-)

Jak se můžeš do soutěže přihlásit?
Do obálky dej svoji aktuální fotografii (nejlépe portrét) společně s listem papíru, na kterém bude uvedeno tvé jméno, příjmení, bydliště, přezdívka na Alíkovi, věk, výška, barva očí. Nezapomeň na žádný z těchto údajů, protože do soutěže postoupí jen ti, kteří budou mít uvedeno opravdu vše!

Ještě jednou si vše pořádně zkontroluj! Potom vlož do obálky, kterou označíš heslem "Miss/Missák Alíka". Obálka musí dorazit nejpozději do 6. května 2003. Přihlášky, které příjdou po tomto datu, už nebudou do soutěže zařazeny! Pokud chceš svou fotografii po skončení soutěže zaslat zpět, přidej ještě obálku s Tvou adresou a známkou.

A kdo o vítězi rozhodne?
Kdo bude porota? No přece my všichni! Každý z nás bude moci dát hlas svému favoritovi v obou kategoriích a rozhodnout tak o vítězi!

Celý květen totiž bude v Alíkovinách článek s velikou anketou, ve které bude mít každý soutěžící svoji fotografii a příslušné údaje. Kliknutím na fotografii se navíc budeš moci podívat i na jeho vizitku, kde o sobě může říct i něco dalšího, případně přidat další fotky!
(Takže všem, kteří budou chtít soutěžit doporučuji, aby si upravili a doplnili vizitky!!!)
No a tomu, kdo ti bude nejsympatičtější dáš hlas stejně, jako v anketách, které znáš z Alíkovin.

Vyhlášení vítězů pak proběhne v pondělí 2. června, tedy hned druhý den po Dni dětí a mých 3. narozeninách :-)

Autor: (2 roky)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!