Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Mít svůj názor je dobré, ale těžké

  vydáno  •  Šikana · Kamarádství
  Každý člověk má svůj názor - někdo se ho bojí říct, jiný by se za něj i pral, ale co je lepší? Podle mě se ho nesmíte bát říct, taky není proč. Když se bavíte o něčem s chápavými lidmi, nemusí s vámi souhlasit, ale i přes to se domluvíte.

  Dívka s mobilem, © Profimedia.cz

  Bohužel, v dnešní době existují i osoby, co se vám budou smát, vymýšlet si o vás různé věci a nadávat vám i kvůli tomu, o co vůbec nejde. Toho se však taky nebojte, nikdy nebudete na své straně sami. Vždycky se k vám někdo přidá a to vás podpoří.

  Dobrým příkladem jsou články zde na Alíkovi. Nejenom já, ale i ostatní z vás jistě zažili, že se jim zveřejnil článek, nebo jste nějaký jen okomentovali, a někdo vám kvůli tomu napsal dost hnusný komentář, nebo vám nadával přes poštu. Když vám někdo napíše, že s vaším názorem nesouhlasí a že má jiný, je to v pohodě. Teď nedávno jsem se však setkala s nadávkami, jako že jsem hnusná a že jsem...

  Vy, kteří takhle nadáváte ostatním za jejich názor: uvědomte si, že neexistujete sami. Že každý člověk je jiný a že každý z nás má právo říct či napsat, co si myslí. To, že je dnes něco moderní, neznamená, že to má každý rád. A samozřejmě když to někdo neuznává, neznamená to, že je out, že není cool, nebo něco podobného. Tak se zamyslete. Líbilo by se vám, kdyby zrovna vám někdo nadával za váš vlastní názor?

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (39)

  Příspěvek z 9. září 2011 v 19:32.
  estucha v něm napsala:

  Názor

  já většinou řeknu svůj názor25  ale ne každému se to líbí15.Esterka

  Příspěvek z 1. září 2011 ve 14:21.
  Beliebers v něm napsal:

  Beliebers

  Já mám zase ráda Justina Biebera a skoro každeej mě kvůli tomu odepsal..:(1327

  Příspěvek z 23. srpna 2011 ve 14:50.
  Nebezpečí_se_blíží v něm napsala:

  Reakce na Claudia_in_amore:

  Neboli starýho psa novím kouskům nenaučíš