Alíkovina

Moje andulka

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Mazlíčci
Rád bych vám představil mojí andulku. Takže pojďme na to.

Nejdřív popis: Moje andulka se jmenuje Pepík (samec). Má žlutozelené peří a trochu zahnutý žlutooranžový zobáček. Umí mluvit a je to prostě super mazlíček. Má rád samotné proso (zrníčka) a pro vitamíny, Smetánku Lékařskou(listy).

Teď příběh jak jsem ho dostal: Jednoho dne, když jsme byli na chalupě o letních prázdninách jsem měl svátek. No a tak jsem se po ránu sešel s kamarády, aby jsme se šly projít na polní cestu, kde jsme pobyli asi tak hodinku. Poté byla menší párty, která trvala 2 hodiny. Pak byl oběd a všichni se rozprchly domů. Většina z kamarádů už nepřišla. Tak jsem šel k sousedům zavolat svého dobrého kamaráda Filipa. Tam mi řekli, že Filip přijde za chvíli a že mám počkat u nás, tak jsem odešel. Chvíli jsem čekal na Fílu, který měl přijít. Ten mi hned řekl, že mám jít k nim a zavedl mě k jejich, po domácku vyrobené kleci.Tam mi ukázal mého budoucího Pepču a předal mi ho v nově koupené malé kleci. Už mám Pepču 1,5 roku a jsem rád, že ho mám.

Autor: (12 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (10)

Příspěvek z 17. dubna 2017 v 7:00.
radimf v něm napsala:

Reakce na VeverkaČiperka123:

a co nepíše?....

Příspěvek z 15. dubna 2017 v 9:58.
radimf v něm napsala:

Reakce na DžungaráčekChlupáček:

to by mě taky zajímalo.... 21

Příspěvek z 13. dubna 2017 ve 21:09.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

Pěkné

Moc pěkné, mám zvířátka ráda. A copak umí za slova prosím? Děkuji moc!