Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Moje další povídka: Děsivý den aneb horor z předměstí

  vydáno  •  Povídky

  Vtipný příběh o klukovi, co nechtěl číst, se vám podle reakcí v komentářích líbil, tak jsem se rozhodla sem napsat „horor“, který ale spíše než vyděsí, pobaví. Napsala jsem ho v roce 2017. Tak si ho užijte!

  Srandovní duch a další , © číča800

  DĚSIVÝ DEN ANEB HOROR Z PŘEDMĚSTÍ
  Začalo to už v noci, a to tak, že se mi zdála hrozná noční můra. (Nebudu vám vyprávět o čem, jinak byste se počůrali strachy už teď).

  Cestou do školy mě zastavilo ohavný černý auto. Vystoupil z něj ještě ohavnější chlap a lákal mě na bonbon. Odmítla jsem jako každé rozumné dítě, ale zajímalo by mě, kolik prvňáků veze v kufru.

  První hodina proběhla naštěstí normálně, během té druhé se mi ale chtělo na záchod. Nejsem už sice mrně, abych věřila tomu, že na záchodech straší, ale když prasknou žárovky, vyděsíte se, a právě to se mi stalo. No, musím přiznat, že jsem se bála. A potom se ozval zvuk... Jako když se brousí nůž, sice jen jednou, ale stejně...:-c

  Přeběhl mi mráz po zádech a raději jsem rychle utekla. K tomu se mi zdálo, že jsem na chodbě zahlédla ducha. Že by přeci jen byla pravdivá historka, že zde došlo k vraždě a duch že straší holky ze 4. A? No, takhle to spíš upravili žáci z 4. B, aby zastrašili holky z naší třídy. Z béčka jsou totiž všichni strašně protivný. Vešla jsem do třídy a do konce hodiny už byl klid.

  Dalších pět hodin vyučování jsem broušení nože slyšela zase. Za chvíli jsem už našla spojitost mezi tímto zvukem při vyslovení čísla tři. V matematice při příkladu tři krát třicet tři, při přírodovědě, když paní učitelka mluvila o třech stádiích vývoje hmyzu, při výtvarce, když oceňovala tři nejhezčí obrázky, a podobně. Už jsem věděla, že tohle je pravý hororový den.

  Při cestě ze školy jsem opět potkala to černé auto, co mě ráno zastavovalo, ale tentokrát si mě nevšímalo. Auto jsem potkala třikrát.

  Cestou jsem potkala také přesně tři divné lidi, poslední měl tři dýky u pasu... Tři a tři a tři, už z toho čísla blázním, mimochodem ve škole jsem dnes dostala tři jedničky.
  Doma jsem si četla svou rozečtenou knihu, samozřejmě jsem ji včera dočetla do druhé kapitoly a dnes jsem začínala číst třetí (byla teda dost strašidelná). V šest hodin jsem se rozhodla jít se trochu projít a vyčistit si po tom dnešním zvláštním dni hlavu.
  Zase to černé auto. Třikrát. Nemůže už mi dát pokoj? Potom jsem odněkud zaslechla hrozný hlas: „Přijdu!“ Šla jsem zrovna kolem hřbitova. Na něm samozřejmě hořely tři svíce. Po hřbitově jsem koutkem oka zaznamenala mihnutí stínu... Že by duch?

  Cestou zpátky jsem zase potkala toho divného člověka se třemi dýkami. No, naštěstí mě nezabil. Byla jsem ráda, když jsem se vrátila domů.

  Doma jsem se koukla do kalendáře. Dnes jsou dušičky. Dovnitř náhle vstoupil duch s ostře nabroušenou dýkou. Tak proto to broušení...

  DENÍK ČERSTVÝCH ZPRÁV - Nejlepší noviny!
  Vražda duchem?
  Dne 2. 11. 2017 došlo ke zmizení nezletilé E. P. Byla ve svém pokoj, který dle sdělení rodičů neopustila, přesto z pokoje zmizela. Její nejlepší kamarádka N. K. konstatuje: „Měla děsivý den, řekla to i ve škole, mluvila o zvuku broušení nože na záchodě, černém autě a číslu tři.“ Že by tyto informace měly se zmizením dívky něco společného? Policie dále pátrá. Na místě zůstal jen deník s básní o duchovi a tři kapky čerstvé krve...

  Autorka: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 11. března 2019 v 10:10.
  HappyDerriVCS07 v něm napsala:

  Kámo, to je hodně povedený. Co je divný, tak mě se dějí náhody s číslem 7(Jedna z nejděsivějších je ta, že mě 7. Listopadu v roce 2016 srazilo auto...)

  Příspěvek z 6. března 2019 v 15:14.
  číča800 v něm napsala:

  Děkuju :-3

  Příspěvek z 6. března 2019 ve 13:33.
  Rodé v něm napsala:

  skvělá povídka.