Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Moje láska ke psům

  vydáno  •  Zvířata · Chovatelství
  Miluju pejsky. Určitě je mezi vámi spousta těch, kteří je máte taky rádi, ale jsou například i milovníci koček. Jak to ale u mě všechno začalo?

  Bišonek, © Profimedia.cz

  Asi od 7 let jsem začala pracovat s internetem na počítači. Začala jsem chodit sem na Alíka (starou přezdívku už nemám) a dřív, když bylo možné pracovat s HTML kódy na vizitkách, tady byly i virtuální psí útulky. Virtuální znamená mít pejska přes počítač, starat se o něj. A já našla jeden útulek.

  Vzpomínám si, jak se jmenoval - byl to Hafíčkov. Vybrala jsem si tam pejska a od té doby to začalo. Strašně jsem si pejsky oblíbila a taky jsem o něj začala žadonit. Doma jsem prosila 2 roky a loni se to povedlo! Jeli jsme si pro štěňátko bišonka. Na konci února mu budou dva roky.

  Od svých sedmi let mám tedy moc ráda psy. Mám o nich asi tři encyklopedie. Je pravda, že v poslední době už ani nečtu knížky o psech, ale pořád a vždycky to budou moje nejoblíbenější zvířátka. Samozřejmě, že mám ráda i jiná, ale pejsky nejvíc. A nemám ráda týrání!

  Znám jednoho pána od nás z města, který týrá svého psa. Pejsek ho jen zatahal za vodítko a on ho na tom vodítku zvedl až k svému hrudníku, nějak ho otočil a pejsek mu sjel chudáček přes záda. A nakonec vám povím ještě něco: pes je nejlepší přítel člověka!

  Vizitka autorky článku na Alíkovi Vanesa_K

  Atlas psů

  O psích plemenech se více dozvíš v ATLASU PSŮ na hobby.cz.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (32)

  Příspěvek z 19. května 2009 v 19:07.
  kolarovajaruska v něm napsal:

  jezevčik

  jezevčík se mi moc líbí4

  Příspěvek z 3. května 2009 ve 14:17.
  ami10 v něm napsal:

  pejsci

  souhlasim s tebou425

  Příspěvek z 3. května 2009 v 10:22.
  Terezinka-Hrozinka v něm napsal:

  Jorkšírek..

  7Miláček muj největší..miluji jíííííí10zbožňují jíííí24nedovolím aby jí něěkdo ublííížil...107Miláček muj největší..miluji jíííííí10zbožňují jíííí24nedovolím aby jí něěkdo ublííížil...107Miláček muj největší..miluji jíííííí10zbožňují jíííí24nedovolím aby jí něěkdo ublííížil...107Miláček muj největší..miluji jíííííí10zbožňují jíííí24nedovolím aby jí něěkdo ublííížil...107Miláček muj největší..miluji jíííííí10zbožňují jíííí[7Miláček muj největší..miluji jíííííí10zbožňují jíííí24nedovolím aby jí něěkdo ublííížil...107Miláček muj největší..miluji jíííííí10ONA JE PROSTĚ TA NEJLEPŠÍÍÍ FENEČEKA NA COLOM SVĚTTĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ♥