Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Moje morče Kulíšek

  vydáno  •  Zvířata

  Ahoj, chceš se něco málo dozvědět o mém zvířátku? Jestliže ano, tak neváhej a klikni na článek!

  Moje morče , © HONZULIN8

  Kulíšek je morče domácí, je hnědo-bílo-černý. Když to je Kulíšek, tak je to pochopitelně sameček.:-D

  Nejraději má okurku, v poslední době i listy pampelišek a mrkev a samozřejmě i granule. Rád mu stavím prolézačky, ale v poslední době místo toho, aby si šel tu prolézačku prolézt, tak jde okolo.:-D Kulíšek má rád... no vlastně skoro všechno!

  Přes karanténu jsem ho převtělil do psa, protože vždycky zavolám Kulíšku a když je doma a je venku z klece, tak přiběhne. Pokud je venku a zavolám Kulíšku, tak taky přiběhne, ale začne kolem mě běhat.

  Vždy, když ho pouštím doma, tak si zaleze pod skříň a je tam klidně 30 minut. Když už chci, aby šel zpátky do klece, tak pod skříň dám okurku, aby vylezl. Jo, a mimochodem, za 2 roky jsme přišli o 2 nabíječky, 1 sluchátka a o 8 podložek pod myš, to všechno rozkousal!:-D

  Jednou se nám i Kulíšek ztratil. Jak se to stalo? No, prorval se přes plot a utekl, po dvou dnech se znovu prorval plotem a vrátil se. Až minulý týden jsme zjistili, kde byl... vedle u sousedů!

  Také vždy, když někdo z nás jenom otevře dveře, tak začne kousat do mřížky u klece a začne pískat, protože ví, že dostane listy od pampelišek. Kulíška už mám něco přes dva roky, přesněji ho mám od 18. 1. 2018.

  Tak já se budu těšit u dalšího článku, ahoj.:-)

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (8)

  Příspěvek z 23. července 2020 v 0:33.
  Jitulllinka v něm napsala:

  Molly58 to přesně jsem chtěla napsat ale jestli je starý tak přijetí morčecího kamaráda by bylo tak 50 na 50 takže by možná skončili s dvěma klecema

  Příspěvek z 1. července 2020 v 19:28.
  HONZULIN8 v něm napsal:

  Molly58 Každý chová morče jinak je to vyhovuje nějak si netežuje ani neknourá. kdybych ted najednou to dělal jako ty tak by to pro něj byl šok druhé morče mu nekupím protože ho mám roky a už je starý to bys alepon mohl vedet že než v uvozovkách začneš kritizovat tak si přečti článek Jo a jinak DĚKUJI za skvělé ohlasy ke článku.

  Příspěvek z 1. července 2020 ve 3:27.
  verbum v něm napsal:

  Ahoj, tak to co popisujes dělalo i naše Morče. Naprosto. Šel jsem ze školy a už pískalo.
  Byl to můj veliký kamarád...
  Díky moc, Tvůj Kulíšek mi ho připomíná.