Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Moje nejdelší čekání na narozeniny

  vydáno  •  Zdraví
  Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla narozeniny strávit v nemocnici. Říkala jsem si, že tyhle narozeniny budou ty nejhorší ze všech. Do mých dvanáctých narozenin zbývaly ještě čtyři dny a mně to připadalo jako věčnost. Myslela jsem si, že to rychle uteče, ale ono ne. Dokonce to trvalo ještě déle než doma!

  Ilustrační fotografie - Koktejly, alkohol, silvestr, oslava, © Profimedia.cz

  Mamka s taťkou mě chodili vždycky navštěvovat a utěšovat, že třeba ještě půjdu domů a narozeniny budou ty nejlepší ze všech. Taky mi dali několik dárků předem. Ze všech jsem měla obrovskou radost, ale jak jsem otevřela poslední, tak jsem si vzpomněla, že nejsem doma. Zbývaly tři dny a já pořád tvrdla v nemocnici.

  Tentokrát se na mě přišla podívat babička, která mi přinesla něco dobrého na zub. Byl to menší marcipánový dort, ale byl moc dobrý. Taky mi přinesla několik časopisů a knížku, abych měla co číst. Větší radost jsem měla z časopisů, protože knížky mi moc nejedou. Všechny časopisy jsem přelouskala do večera a zase jsem neměla co dělat. Pustila jsem si televizi a zase ji hned vypnula, protože dávali nějaký horor a jak se znám, tak bych se určitě bála.

  Další den jsem skoro celý prospala, protože jsem byla strašně unavená. Po obědě ke mně přišel doktor, sestřička a mamka s taťkou a řekli mi, že zítra můžu jít domů. To byl ten nejlepší dárek k narozeninám! Další den jsem se nemohla dočkat, až půjdu domů. Čekala jsem na mamku, až mě vyzvedne. Doma jsem měla velikou oslavu a pěkně velký dort. Takže všechno nakonec dopadlo jak mělo!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (8)

  Příspěvek z 1. února 2010 v 18:29.
  A_-_nin_-_Qa v něm napsal:

  Tak to nakonec dobře dopadlo , já bych na narozky v nemocnici být nechtěla

  Příspěvek z 30. ledna 2010 v 16:23.
  elatka v něm napsala:

  eee

  já viděla jak se peče dort a taky hotovej a bilo na něm  8 svíček a lentylky 2727nebilo to  žádné překvápko135

  Příspěvek z 29. ledna 2010 ve 12:42.
  loanloan v něm napsal:

  :-}


  Dobre to dopadlo 262626
  ja byla taky v nemocnici {nuda...} ale na prodlouzeny vikend.
  KDYZ ZACALA SKOLA PUSTILI ME ZROVNA DOMU 111

  a z tima naroskama jsi mela docela stesti.2626262677777