Alíkovina

Moje nejlepší kamarádka

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Svoji nejlepší kamarádku znám teprve rok. Potkávám ji každý den ve škole a na gymnastice.

Moji nejlepší kamarádku Francescu znám od té doby, co jsme se přistěhovali do Buenos Aires. Máme stejné zájmy, obě chodíme na gymnastiku a společně jezdíme na koni. Chodíme spolu do třídy 3.B ve škole „Escuela Primaria en Buenos Aires“. Po gymnastice někdy chodíme na zmrzlinu. Francesca je hodná a kamarádská. Někdy se spolu učíme.

Francesca je vysoká, má černé vlasy a hnědé oči. Její uši zdobí každý týden jiné náušnice. Je pilná jako včelka. Vlasy nosí spletené do copů a nebyla by to ona, kdyby nenosila velký zelený prsten, který jí daroval její táta. Fran žije jenom s tátou. Máma jí umřela, když jí bylo 6. Má staršího bratra Lucase. Fran nejradši nosí šaty nebo sukni. Má psa jménem Ezra. Zní to směšně. Do dnes nevím, proč se ten roztomilý pejsek takhle jmenuje.

Nevím, co bych dělala, kdybych Fran neměla. Je to nejlepší kamarádka, jakou si může člověk přát. Mám ji ráda a přeju si, aby naše přátelství vydrželo navěky.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 11. února 2015 v 18:19.
konicek256 v něm napsal:

Violeta

Je to o Violetě ,že? JInak Violeta je ten nejhorší seriál.Nominovala bych ho na Horké maliny(nejhorší seriály a filmy)13

Příspěvek z 16. ledna 2015 v 11:44.
nikčatichá v něm napsala:

Violetta

to je jak ve Violettě tam je také fran s černými vlasy a má staršího bratra lucase a bydlí v itálii

Příspěvek z 10. ledna 2015 v 16:02.
kivina29 v něm napsal:

j