Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Moje nejoblíbenější postava z bojových jednotek

  vydáno  •  filmy, divadlo a muzikály
  Co víme o bojové jednotce ze seriálu Bleach? Bojová neboli 11. divize je ze všech divizí nejsilnější jednotka, kterou vede nelítostný bůh smrti, který nikdy neutíká z boje, jménem Zaraki Kennpachi.

  Uncharted: The Nathan Drake’s Collection, © Bonusweb.cz

  Co víme o bojové jednotce ze seriálu Bleach? Bojová neboli 11. divize je ze všech divizí nejsilnější jednotka, kterou vede nelítostný bůh smrti, který nikdy neutíká z boje, jménem Zaraki Kennpachi.

  Kdo je vlastně z této jednotky moje nejoblíbenější postava? Je to kapitán jednotky Zaraki Kennpachi, silák Ikkaku Madarame či narcis Yumichika Ayasegawa? Z těchto tří mužů to není nikdo jiný než Ikkaku Madarame.

  Kdo to je Ikkaku Madarame? Ikkaku Madarame je třetí člen 11. divize. Jak vypadá Ikkaku Madarame a jaký je jeho charakter? Je vysoký a svalnatý, ale také plešatý a kolem očí červené značky. Ikkaku Madarame nosí kimono, jako všichni bohové smrti v soul society, nosí meč Zanpakutou, který se jmenuje Houzukimaru (Světelný démon), ale nenosí ponožky. Co se týče jeho povahy, tak Ikkaku Madarame je nelítosný bojovník, který přímo vyhledává boj. Je také násilný, cholerický, bojechtivý, odhodlaný, pokorný, avšak není příliš obezřetný a do boje se vrhá po hlavě. To je jeden z jeho velkých záporů. Jaké jsou jeho schopnosti? Tento shiginami je mistr v boji s mečem a navíc je levák, takže může svého soupeře překvapit útokem z obou rukou. Umí také Shi-kai a dokonce Ban-kai, což je nevídané pro někoho, kdo není ani kapitánem, ba dokonce ani zástupcem. Co se týče druhého stupně jeho meče, tak ten je o něco pomalejší než jeho původní verze, ale má delší dosah, lepší obranné prvky, může se dělit na části a také obsahuje mast, kterou uživatel této zbraně může používat při léčení. V třetím a zároveň posledním stádiu jeho Zanpakutou je jeho zbraň daleko ničivější, ale také pomalejší, což je hlavní a jediná nevýhoda jeho Ban-kaie. I tak je tato zbraň velmi impozantní, že by i někteří kapitáni mohli závidět. Dále je Ikkaku Madarame velmi obratný, poměrně rychlý a odolný. A teď k věci. Proč obdivuji tuto postavu? Protože Ikkaku Madarame je velmi schopný shiginami a podle mě je jeden z nejsilnějších lidí v soul society. Také na něm obdivuji, že vždycky, když se objeví, je legrace. Co se mi ale na něm nejvíc líbí, je jeho Ban-kai, který je sice extrémně pomalý, ale podle mě má ze všech Ban-kaiů nejničivější účinky. Jediná věc, která se mi na něm nelíbí, že prodlužuje boje, a to je dle mého názoru věc velmi riskantní, která ho může i ohrozit.

  Nakonec bych chtěl říct, že s mým názorem souhlasit můžete či nemusíte a že každému může připadat jiná postava nejlepší a nejhorší.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!