Alíkovina

Moje oblíbené seriály!

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Filmy, divadlo a muzikály
Každé dítě se rádo koukne na nějaký zajímavý seriál. A tak jsem se rozhodla dát vám pár typů na seriály, které mě zaujaly.

Koncert Violetta v Itálii, super výhra v soutěži s Alíkem, © Disney

Jako první seriál je: Sami proti času. Dávají ho na Déčku (http://decko.ceskatelevize.cz/). Je to myslím německý seriál a je velmi napínavý. Tenhle seriál je jeden z mých nejoblíbenějších. :)

Jako druhý seriál jsem vybrala: Taneční akademie. Dávají ho opět na Déčku (http://decko.ceskatelevize.cz/). Je to o baletu a hodně mě baví. Řeší se tam takový ty holčičí a klučičí problémy, tancování (nečekaně) a spousta dalšího. Tenhle seriál zaujme spíše holky, si myslím. :)

Jako další seriál je: Violetta. Violettu dávají na Disney Channel (http://www.disney.cz/disney-channel/) asi každý jí zná. Je to o tanci, zpívání, lásce, vztazích a dalších takových věcech. Podle mě je to spíše pro holky. :)

A jako poslední seriál, který jsem teda zatím ještě neviděla, je: Soy Luna. Budou jí dávat na Disney Channel (http://www.disney.cz/disney-channel/) a podle ukázek si myslím, že to bude super.

Tak a to je všechno. Určitě se na ty seriály podívejte (pokud je neznáte), protože je dost pravděpodobný, že si je zamilujete.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 6. října 2016 ve 20:01.
jesterka12 v něm napsala:

vio a luna

miluju seriál violetta a soy luna!