Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Moje první stanování

  vydáno  •  Volný čas venku · Prázdniny · Léto
  Každý z nás už měl někdy doopravdy strach. I já jsem si ho na začátku července vyzkoušela. Spaly jsme se sestrou v mém novém stanu. Aby to bylo trochu dobrodružné, tak jsme spaly co nejblíže k potoku...

  Bambiriáda v Praze, květen 2007, Střelecký ostrov, © Radkaa

  Počasí nám ten večer doopravdy "přálo". Pršelo čím dál víc. Můj stan je velký, ale byly jsme tam samy. Nejlepší bylo, když se na stanu objevil stín myši. Asi to byl jen list, ale já i sestra jsme se pěkně lekly.

  Potom byl na stanu nějaký brouček, který svítil - obě dvě jsme si myslely, že je to světluška. Ale v dešti? Nakonec se něco škrábalo na stan. Nečekaly jsme a vzaly okamžitě baterku a svítily. V tu dobu jsme už měly veliký strach.

  Potom se nedělo už nic. Pořád jen pršelo a pršelo. Ráno jsem slyšela zase malé škrábání, ale potom už nic - konečně jsme usnuly. A dneska spíme ve stanu znovu!

  Radím vám: určitě si taky zkuste vytáhnout stan a stanovat. Ale nezapomeňte na vhodné oblečení, boty, karimatky, spacáky a další tábornické potřeby. A taky se přesvědčte, že nebude žádná bouře. To by pak mohl být pořádný malér! 

  Další zajímavé články:

  Autorka: (8 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 21. srpna 2009 ve 12:42.
  veratera v něm napsala:

  Reakce na Roman99:

  hm...tak když tě porad neco budí...
  20

  Roman99 v něm napsal:

  Reakce na veratera:

  co to kecas neverim ze ses probudila kazdou pulhodinu neverim NIC!

  veratera v něm napsala:

  bububu

  no ja sem spala ve stanu a najednou neco slysim vykuknu a vydim housenku tak spim dal za pul hod.se probudim a zas neco slysim vykuknu a vydim.......nic jen srom!zase usnu a probudim se tak asi nejak znovu za pul hod.no slysim neco reknu si ze to nic nebude ale nedami to a vykuknu a vidim to by ste mi ani neverili ale chlapa ktery drži nuž no malem sem se.....ale pak sem zjistila ze to byl tata z klacikem a lovil komaraXDpak sem teda usla za pul hod. se znova probudim a ted vidim ze nekdo ci neco zahrabava mrtvolu kuknu se lip a vidim mamu jak zasi kytkyXDtak už si reknu ze uz snad nebudu zbuzena a tak proste usnu a probudim se tak za hodku no a ted slysim jekot reknu si snad ne moje mala segra ale ne nebyla to ona vykukla sem a nic tak zem zalezla a znova slysim jekot atk me to  nedalo a ze se du kouknout tak vzala sem si baterku a klice do ruk jako bojovou zbran byly sme totiž v lese a mama tam zasazovala kytky protoze chtela to tam hezci je to totiz nas pozemek tak sem se teda vyravila a du du du du du a najednou nekdo jeci vidim ho bezim tam je to moje mala segra nasla mrtvolu23fakt hnus no sli sme probudit nase a zjistilo se že to byla jeptižka mrtva i nuž u toho byl no ale vrah nebyl nalezen do ted tu je snami!11a pak se zjistilo nebyl to tata ani mama ale ten vrah!11