Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Moje rodina

  vydáno  •  vztahy
  Moje rodina je skvělá.

  Moje rodina je skvělá. Mám 3 sourozence.

  Popořadě: nejstarší Pavel. Je mu 28 let a je s ním legrace. Neustále mě lechtá a já otravuji jeho. A to se nám pak nadává a jednou nám řekla mamka, když mi bylo osm (teď je mi 10) a jemu 26. Maruško, ty se chováš, jako by ti bylo 6. Pavel se začal strašidelně smát na celé kolo, ale ne na dlouho, mamka mu totiž řekla: No ty se moc nesměj, ty se chováš, jakoby ti bylo 5. A já sem se začala smát.

  2 nejstarší je Marek. Je mu 27 let. Ale je vážný. Byl totiž 3 roky v semináři. Dojíždí málokdy a učí se. Má kamarádku, která se jmenuje stejně jako já Maruška. S ní je větší legrace. Otravujeme totiž Marka.

  2 nejmladší je Zuzka. Je jí 21. Je pořád pryč, jako ostatní moji sourozenci. Je s ní velká legrace a nejlepší je, když hrajeme ligreto.

  Pak jsem tu já. Je mi 10 let a mám své sourozence moc ráda, což se dozvíte úplně dole v článku.

  Pak je tu máma s tátou. Mamce je 49 a taťkovi 51(i když se jak říká, cítí na 18) do práce jede v 6 ráno a vrací se v 6 večer a někdy v 5. Jmenuje se Pavel. Máma, je s ní legrace. Její jméno je Jarmila. Někdy jede o čtvrt na 7 a vrátí se ve 4 nebo jede se mnou o čtvrt na 8 a vrátí se ve 4 nebo o půl 7, nebo jede o čtvrt na 10 a vrátí se o půl 7.

  Rodina, to je skvělá věc. Možná se někomu zdá, že je prostě jasné, že máme mámu tátu a někteří sourozence. Ale vemte si, že některé děti mají jen mámu a některé jen tátu. Važte si své rodiny. A ceňte si jí. Uvědomte si, co pro vás udělala vaše rodina. A jestli mi nerozumíte, tak si stáhněte pohádku Karlík a továrna na čokoládu a cesta do fantazie.

  Karlík a továrna na čokoládu si dejte na konec, co Karlík udělal. A v cestě do fantazie, tak na to se podívejte na celé a uvědomte si, co ta holčička musela vytrpět, když se její rodiče proměnili v prasata. Já si myslím, že pochopíte, co tím myslím a rozhodně si nenechte ujít skvělé okamžiky, které můžete prožít se svou rodinou.

  Nahoře na fotce jsou nahoře chlapi napravo bratr Pavel uprostřed táta a nalevo bratr Marek. Úplně dole jsem já a nade mnou mamka a sestra Zuzka.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  marymery v něm napsala:

  Reakce na juli2002:

  To je pravda ale chtěla jsem tak říct že se musí užívat každý okamžik juli2002

  Příspěvek z 9. listopadu 2015 v 16:04.
  hvězda25 v něm napsala:

  Fotka

  Na té fotce jsi hrozně roztomilá! ;-)

  Příspěvek z 8. listopadu 2015 v 18:31.
  juli2002 v něm napsala:

  Neber si to špatně nebo tak ale většina článku je trochu o ničem, protože tvou rodinu neznáme a to že je s tvím bráchou legrace a čas kdy rodiče jezdí do práce ( ani nevíme co dělají) je nám tak trochu k ničemu151
  Ale abych jen nekritizovala líbí se mi konec článku kde popisujěš že rodina je velmi důležitá atd. protože to je pravda25261
  Ber to prosím jen jako můj názor.25
                                                                      S pozdravem
                                                                                       juli2002710