Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Molly

  vydáno  •  Mazlíčci
  Toto je pro moji malou kočičku, která mi v květnu 2014 zemřela. Mám tě moc ráda, Mollynko.

  Byl březen 2014, večer, a my jsme jeli do Teplé pro sedmiletou britku Molly a její stejně starou sestru Bellu.  Když jsme dorazili, vyletěla jsem z auta a vyběhla jsem asi 5 pater, abych už konečně viděla Molly a Bellu. Majitelka byla ale na nákupu, takže jsme nějakých 20 minut čekaly. Když paní přišla a odemkla dveře, tak nás přivítaly dvě kočičí dámy. Bella byla normálně zbarvená britka, ale Molly měla hned tři barevné kombinace. No, prostě jsem byla okouzlená. 

  Zatímco jsem si hrála s Molly a s Bellou, paní mě vyrušila, že už odjíždíme. Molly jsme nedaly do přepravky, byla milá. Bellu jsme dali do přepravky a ona začala syčet a prskat, až jsem se jí opravdu moc bála. Nakonec jsme vyjeli. Molly strašně mňoukala, hned jsem si jí vzala na klín a utišovala jsem ji. 

  Když jsme dorazili domů, Molly šla za mnou jak pejsek. Pohostili jsme kočičky, spíš jen Molly.  Bellu pobyt v přepravce rozlobil, měla velké psychické problémy.

  Uběhl měsíc a Bellu jsme dali pryč. Útočila na Molly a měla jsem strach, že by ji zabila.

  Dny ubíhaly, Molly jsem učila nové věci a ona mě, asi na oplátku, budila i ve 2 ráno každý den, jestli si s ní nepůdju hrát. 

  A pak přišel ten osudný den 19. května 2014. Molly přišla za mámou, prý že přišla jak opilá. Jakoby chrochtla a měla tmavě modré oči, přitom ona měla oči měděné. Máma vstala ze židle a když vzala Molly do náruče, tak kočička zemřela.

  Když jsem přišla, máma mi to řekla. V hlavě jsem měla zmatek. Nechápala jsem to, vždyť jsme ji měli jenom dva měsíce. Brečela jsem. 

  Veterinář udělal pitvu. Zemřela, protože jí praskla játra. Prý že už dřív měla operovanou slezinu a prodělala i infarkt. Velmi jsem ji litovala berušku kočičí. Nakonec jsme jí dělali hrobeček a dali jsme jí poslední sbohem. 

  Tak a to je asi vše. Tento příběh se opravdu stal. Mám tě moc ráda Molly. S láskou Iza.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 18. dubna 2015 v 7:47.
  Lodo10 v něm napsala:

  Je

  Mi to líto

  Příspěvek z 14. dubna 2015 ve 22:43.
  veverkakoky v něm napsala:

  Chudáček.

  Tak to je mi líto, sama vím, jak jsou kočky úžasné a jaké to je, když ti kočička umře :( Ale ber to tak, že ona se už s ničím netrápí a kouká se na tebe z nebe 1010 :)


  R.I.P. Molly7