Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Monster High

  vydáno  •  filmy, divadlo a muzikály
  Monster High jistě znáš z knížek, seriálu a hlavně panenek. Jsou to holky, které nejsou tak úplně normální. Monster High je střední škola, na které potkáváš mnoho studentek i studentů a prožíváš s nimi nevšední příběhy. Všichni jsou tu totiž tak trochu monstra. Ale nikomu to nevadí.

  Alíkova soutěž o panenky Monster High, © Mattel

  Určitě znáš monster high. Tady je něco o 4 hlavních hrdinkách.

  Draculaura. Je jí už 1599 let a nemůže se dočkat, až jí bude 1600. Draculaura je upírova dcera a nesmí například na prudké sluníčko. Proto s sebou často nosí slunečník, kterým se před sluncem chrání. Její oblíbenou barvou je překvapivě růžová. Draculaura je vegetariánka, rozhodně nepije krev a dokonce ani nejí maso. Má netopýra jako mazlíčka.

  Frankie stein Frankie je dcera Frankensteina, jak se dá odhadnout z jejího jména. Na světě je teprve 15 dní a pomalu poznává okolí, protože je pro ni všechno nové a zajímavé. Protože je sešitá dohromady, občas má problém s tím, že se jí v tu nejméně vhodnou chvíli uvolní stehy a jí například upadne ruka. Má oblíbenou kombinaci barev černou s bílými pruhy.

  Clawdeen Wolf. Dcera vlkodaka, která rozhodně není tichá a upnutá. Naopak ji velmi často slyšíš. Je jí 15 let a má velmi ráda modu. Její oblíbenou barvou je zlatá stejně jako Cleo de Nil. Nejraději má steaky, samozřejmě krvavé. Má domácího mazlíčka. Kotě jménem Crsecent. Nejvíce ji baví nakupování a také flirtování s kluky.

  Cleo de Nile. Cleo je dcerou mumie a taky je podle toho stará. Je jí více jak 5840 let, přesně se to neví. Je to prostě egyptská princezna. Jak už jsem psala, její oblíbenou barvou je zlatá. Většinou to nerada přiznává, ale bojí se tmy. Nejvíce jí chutná hroznové víno obzvlášť, když ji s ním někdo krmí. Ráda rozkazuje ostatním.

  To je o monster high všechno.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 3. srpna 2016 v 5:27.
  amandamesa v něm napsala:

  :)

  Pěkný i když jsem na to už moc stará stejně je pořád zboznuju