Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Monster High

  vydáno  •  Filmy

  Monster High je seriál pro dívky. Je to i časopis. Jsou to různé příběhy. Každý je jiný a o něčem jiném. V seriálech jsou i bonusy. Jsou malované.
  Doporučuji se dívat nebo kupovat časopisy i panenky. Panenky mám skoro všechny.

  Další můj výtvor! :O, © YuQi

  Monster High je můj oblíbený seriál. Moje nejoblíbenější postava z Monster High je Glawden Wolf. Jsou to příšerky, které mají svoji vlastní školu, kam chodí pouze podobné bytosti. Říkají si ghůlky. Jsou tam upíři, vlkodlaci, zombíci, slanovodní a sladkovodní tvorové (ryby) a duchové atd...

  Líbí se mi různé příběhy těchto příšerek.
  Parta ghůlek: Glawden Wolf, Frankie Stein, Draculaura, Cleo De'Nile, Lagoona Blue, Rochelle Goyle, Abbey, Spectra Vondergeist a další prožívají různá dobrodužství. Je to zábavné a někdy poučné.

  Příběhy se jmenují: Škola duchů, 13 přání, Útěk z pobřeží lebek, Střet kultur, Proč se příšerky zamilovávají, Hrůzy pátečních večerů, Vítej v Monster High, jak to všechno začalo, Kamera lebka jedem, Boo York.

  Škola duchů je o tom, jak parta ghůlek zachraňuje školu duchů před zlou ředitelkou.
  13 přání: Jak sestra Glawden Wolf objeví kouzelnou lampu a z ní se zajiskří a objeví se kouzelná dginka. Potom se objeví i její stín. Stín se jmenuje Whisp. Whisp je zlá a začne napovídat sestře Glawden Wolf. Potom se skoro všichni stanou stíny a ghůlky všechny zachrání.
  Útěk z pobřeží lebek: Ghůlky jedou na jarní prázdniny a najednou někdo vypustí Krakena (velkou chobotnici) a ta jim zničí loď. Kolem nich jede zlý pan Farnum. Farnum je zaveze na ostrov Pobřeží lebek. Frankie připomíná panu Farmenovi známou paní detektivku. Její kamarádky ji musí zachránit před hrozným zvířetem. Ale potom zjistí, že to zvíře není zvíře. Je to taky příšerka. Tak ghůlky musí zachránit to zvíře. Zvíře se jmenuje Andy. Je to kluk.
  Střet kultur: Ghůlky musí zachránit jejich paní ředitelku Krvákovou před zlými lidmi. Ti lidi jsou pan jednatel Peklyng a paní Krkonožková.
  Proč se příšerky zamilovávají: Tento příběh je o Draculauřiných narozeninách. Přijede i Valentýn a Draculaura neví, jestli má být s Clauden (bratr Glawden Wolf), nebo s Valentýnem.
  Hrůzy pátečních večerů: Příšerky prohrají skřípot (sport – bruslení na kolečkových bruslích) a výherci dostanou jejich erb. Ghůlky ho musí dostat zpátky.
  Vítej v Monster High, jak to všechno začalo: Už je to i v názvu. Jak to všechno začalo. Tento příběh je o tom, jak se všechny ghůlky seznámí a jak se postaví škola Monster High.
  Kamera lebka jedem: Ghůlky musí najít opravdovou netopýří královnu a pravé netopýří srdce.
  Boo York: Příběh je o tom, jak příšerky v Boo Yorku zažívají různá dobrodružství. $>

  :-)

  Děkuji za přečtení. :)

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (27)

  Příspěvek z 22. srpna 2018 v 10:08.
  andyell v něm napsala:

  viky-10: Někdo to třeba vědět nemusí.

  Příspěvek z 19. srpna 2018 v 8:28.
  andyell v něm napsala:

  viky-10: nech toho jo?

  Příspěvek z 18. srpna 2018 v 15:00.
  viky-10 v něm napsala:

  WOOW nikdo neví co jsou sladkovodní živočichové..ooo