Alíkovina

Morčík

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Mazlíčci
Jste milovníci morčat, tak jako já? Mám doma 3 měsíční morče a jmenuje se Piškot.

Nejkrásnější MAZLÍČCI, morče Rozeta, © MF DNES

Strašně dlouho jsem si přála morče. Nakoupila jsem si spousty knížek, dokonce jsem pro morčata už kupovala i jídlo, ale moji rodiče mi ho nechtěli koupit. Beznadějně jsem koukala po obchodech se zvířátky a představovala jsem si, jaký by asi byl, kdyby byl můj.

Nakonec mi ale spadlo štěstí do klína, jak se tak říká. Koupil mi ho můj kamarád a dal mi k němu i klec a základní výbavu. Jsem mu moc vděčná za to, co pro mě udělal. Moji rodiče byli sice ze začátku hrozně naštvaní, ale nakonec se s mým malým Piškotem skamarádili. Teď ho mají moc rádi. Moje mamka si s ním pořád hraje a já někdy pořád nedokážu uvěřit svému štěstí. Je to můj malej rošťák. 

Už si ani nedovedu představit, že by v noci nelítal a hlasitě nepil z napáječky, že by si nenosil svoje jídlo před budku, že by si za budkou nestavěl svou rozhlednu. Mám svého malého Piškota moc ráda a nedovedu bez něj svůj život představit. Za svoje štěstí jsem neskonale vděčná.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 10. listopadu 2013 ve 21:13.
činčilka1 v něm napsala:

Vděčnost

No jo vděčná ale komu?? 18

Příspěvek z 10. listopadu 2013 v 16:00.
sisuška3 v něm napsala:

Náhoda

Jé morče mýho bráchy se taky menuje Piškot. :D