Alíkovina

Můj kamarád je napůl Korejec. No a?

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Ve škole máme nového kluka. Jmenuje se Martin a všichni si z něj dělají legraci, protože je to Korejec. Má mamku Češku a tátu z Koreje. Nemohla jsem poslouchat, jak se k němu všichni ve škole chovají, tak jsem se s ním chtěla seznámit.

(ilustrační snímek), © Profimedia.cz

Byl z toho moc nadšený, že si ho konečně někdo všimnul. Moji kamarádi a moji spolužáci se na mě dívali, jako bych udělala něco špatného. Ale já nic špatného neudělala. Vždyť on byl jediný normální skoro z celé třídy!

Ale byl moc smutný, když si ho celý den nikdo nevšímal. Byl moc nadaný na matematiku, češtinu, výtvarnou výchovu, fyziku, dějepis, němčinu i angličtinu... byl nadaný prostě na všechno.

Jen z jednoho předmětu měl špatné známky, a to byl tělocvik. Přesně jako já. Brzy poté, co jsem se s ním seznámila, se z nás stali velcí kamarádi a asi dokonce nejlepší. Martin nebyl vůbec ale špatný - byl vtipný, chytrý, uměl každýho rozesmát a skoro na všechno měl nadání. Ti lidé, co si ho nevšímali, byli pěkně hloupí. Kdyby si ho všimli, zjistili by, jaký je to prima kámoš!

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (28)

Příspěvek z 26. ledna 2010 ve 20:13.
gougo v něm napsal:

Dost tě obdivuji!

Jsi jedna z mála lidí kteří jsou schopni se seznámit s cizincem. Nevím proč ale někteří lidé k těmto cizincům chovají chladné a ošklivé pocity , i když oni překročí hranici ČR tak se sami stávají cizinci. No prostě jsou na palici!13

Příspěvek z 24. ledna 2010 v 11:05.
Lentilka2 v něm napsala:

Reakce na Bajíček:

kde je Slivensko????????1616

Příspěvek z 12. prosince 2009 v 17:09.
aniani v něm napsal:

Já si myslím že jsi se zachovala správně 16