Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Můj kluk mě podvádí

  vydáno  •  Vztahy
  Kvůli svému příteli jsem ušla dlouhou cestu a nechci se ho vzdát. Pro Lukáše jsem se prala, vzdala jsem se dokonce i kamarádek a po dlouhé době jsme spolu začali chodit. Jsme spolu už asi půl roku. Miluji ho opravdu moc, nikdy bych ho za nic nevyměnila.

  (Ilustrační snímek), © Alík

  Nedávno mě pozval na večírek, na který jsem ale měla přijít až ve 21:00. Tvrdil mi, že ještě budou předtím spolu s jeho kamarádem dělat výzdobu a připravovat věci. Rozhodla jsem se ho překvapit, přijít dřív a pomoct jim s přípravou.

  Když jsem otevřela dveře tělocvičny, kde se konal večírek, uviděla jsem ho uprostřed tělocvičny s tím jeho "kamarádem". Byla to Jana, jedna holka od nás ze třídy. Lepil se na ni. Vyběhla jsem ven a odjela domů. Dlouho jsem pak každý den brečela, ale pořád ho milovala. Nedokázala jsem si představit s ním nechodit.

  Vím, že mě podvádí, ale já se ho nevzdám. Z toho, že jsem na večírek nepřišla, jsem se vymluvila na bolest hlavy. Drtí mi srdce, že mi pokaždé zahne. Nedokázala jsem se s ním rozejít, jsme spolu do teď. Kolikrát kvůli němu brečím, ale život bez něj by byl horší.

  Kdybyste mi poradili, byla bych moc ráda.

  Autorka: (14 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (13)

  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  To je smutné. Nevěra je fakt hnus.:-$

  Příspěvek z 4. října 2014 v 16:33.
  a_u v něm napsala:

  Netrap se

  Netrap se s tím. V první řadě bych Ti radila - rozejdi se s ním. Takový kluk za to nestojí. Je zbytečné s ním dál chodit, když on Tebe zřejmě nemiluje tak, jak Ty ho. Vím že je to těžké, ale rozejdi se s ním - a to co nejdřív. Taková láska za nic nestojí. Prostě on není "ten pravý"
  Možná že do něj jsi a budeš pořád zamilovaná, ale přebolí to a přejde, než se naděješ. Nebylo by na škodu znovu si najít kamarádky, poradit se s nimi, jestli by Ti pomohly. Neboj se, ono se to teď možná tak nezdá, ale časem přijde ten "princ na bílém koni" který na Tebe čeká a bude Tě milovat a Ty ho také a ještě víc. :) Hodně štěstí přeji :))

  Příspěvek z 13. září 2014 v 18:50.
  Kozesinka v něm napsala:

  Přejde to

  Tu bolest znám, byla jsem ve velmi podobné situaci. Bude to bolet několik dní, možná týdnů, a potom upadneš do takového podivného klubka bez lásky k němu a neschopnosti se znovu zamilovat. Pomalu to odezní. Nebude to trvat dlouho. Možná měsíc, dva.
  On se nezmění. Kluci se nemění a je hloupost tomu věřit. Když se vzdá Jany, časem si najde jinou. Radši se s ním rozejdi a přežij tu počáteční bolest... Je lepší se trápit bez něj, než se trápit s ním. Protože za něj náhradu najdeš.