Alíkovina

Můj králiček Chumlee

vydáno

V minulém článku jsem vám psala o svém pejskovi, a tentokrát vám řeknu něco o svém králíkovi. Snad se vám to bude líbit. A můžete si to i přečíst.

Králik, © marbo1212

Něco o mém králíkovi:

Je to kluk, jmenuje se Chumlee (čte se to Čamli).
Je to ruský angorský králík.
Jeho barva je bílá a má černou skvrna na nosu a černé uši.
Jsou mu 2 roky.
Jeho oblíbené jídlo je tvrdý chléb.
Kde jsem ho sehnala: Od jednoho pána z města Skorošice.

Jak se chová: Je hodný, ale když si s ním hraji, tak na mě chce skočit a někdy utéct z klece ven. Když ho vyčesávám, je klidný jako myška.
O něm: Mám ho moc ráda, je to výstavní králík, má rodokmen. Rád se tulí a mazlí. Na jídlo mu dávám: ječmen, seno, vodu s octem, vločky a granule s léčivém. Je to výborný chovný samec, na jedno skoknutí nakryje samici hned. Přibližně váží asi 4 a půl kg, skoro 5 kg. Chovám ho na zahrádce. Každou sobotu mu a všem králíkům čistíme kotce.

(Poznámka redakce: Článek byl vložen již v srpnu, ale čekalo se, až na Alíka půjdou vložit obrázky. Pralinka2)

Autorka: (14 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (19)

Příspěvek z 6. prosince 2017 v 11:51.
dennisvet v něm napsala:

Píšu jen k článku, pak maximálně odepisuji na komentáře. Motto "když se ti to nelíbí, nekomentuj" je naprosto strašné! Když by někdo napsal strašný článek bez jakýchkoliv reakcí, jak se má pak zlepšovat? I já potřebuju vědět, kde mám chyby.

"Sama neumíš, tak nekomentuj" - na to odpovím tak, že nemusím umět dobře vařit, ale že stačí, když jsem ono jídlo už hodněkrát jedla.

A že ani já nemám články úžasné? Já vím, nikde nepíšu, že jsou nejlepší.

Příspěvek z 6. prosince 2017 v 6:51.
pastafarian v něm napsala:

Jasně, že můžeš komentovat, ale měla by sis uvědomit, že většina tvých komentářů jen bezdůvodně rýpe do autorů, kolikrát nepíšeš nic, z čeho by se mohl autor poučit a málokdy chválíš. Sama nejsi dokonalá, tvoje články taky nejsou bůhvíjak úžasné, ale když se mi něco nelíbí, tak je lepší nekomentovat. A ty bys taky neměla, když nevíš, kdy přestat.

Příspěvek z 5. prosince 2017 ve 22:06.
dennisvet v něm napsala:

:O